....

Chyba na stránce: MiQuik - rezervace přednášek a vycházek - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1444-miquik-rezervace-prednasek-a-vychazek?autologin=1"

MiQuik - rezervace přednášek a vycházek

MiQuik - rezervace přednášek a vycházek

Máte koupené lístky na sobotní Seminář či Nedělní vycházky? Pak právě vás jistě zajímá, že zamluvit si svou zvolenou přednášku či trasu můžete i elektronicky!

V letošním roce jsme pro vás připravili novinku: elektronickou registraci jednotlivých přednášek na Mikulášský seminář. Tuto možnost rozhodně doporučujeme využít, jelikož na samotném Semináři pak budou již jen zbylá místa z přednášek a tedy i menší výběr. Přihlásit do jednotlivých sekcí se můžete na našem webu www.miquik.cz v záložce Přednášky (Mikulášský Seminář). Na stejném místě se můžete z přednášek i odhlašovat, pokud by se vám mezitím začala líbit nějaká jiná.

Přihlašování je možné do  3.12. 20:00, tak rozhodně neváhejte.

U některých již obsazených přednášek byla také dnes navýšena kapacita, tak se podívejte, jestli to nebyla třeba některá z těch, ka jste se už nevešli vy.

Ale aby těch možností ušetřit si fronty nebylo málo připravili jsme pro vás také eletronickou registraci na jednotlivé trasy Nedělních vycházek. Na stránce Nedělních vycházek na našem webu najdete již zítra během dne bližší informace ke všem třem okruhům, které budou k dispozici (prozradit ale můžeme, že jeden je zaměřený trochu na skautské stopy v Praze, druhý na architekturu a třetí na spisovatele Hrabala).

Důkladně si je tedy promyslete, která trasa by se vám nejvíce líbila. Internetová registrace na jednotlivé vycházky bude spuštěna 3.12. ve 20:30 a ukončena bude v pátek 5.12. ve 23:59. Následně se bude možné zapsat na zvolenou vycházku přímo na Semináři na místě, kde se vydávají sekce a to od 13:30 (tedy až PO KONCI výdeje sekcí na Seminář). Rezervace tras na Mikulášském semináři skončí v 16:30. Po tomto čase již nebude možné si místo zarezervovat a váš lístek tedy propadá – na vycházky není možné přijít bez předchozí rezervace místa(ať už internetové nebo fyzické).

Doufáme, že tyto dvě novinky udělají MiQuik o něco méně chaotický a s o něco menšími frontami, což bude plus zejména pro vás.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat na mailu miquik.info@gmail.com

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1164x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu