....

Chyba na stránce: Náčelnictvo představuje Vizi pro stávající volební období - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1489-nacelnictvo-predstavuje-vizi-pro-stavajici-volebni-obdobi?autologin=1"

Náčelnictvo představuje Vizi pro stávající volební období

Náčelnictvo představuje Vizi pro stávající volební období

Na listopadovém zasedání Náčelnictva v Českých Budějovicích byla schválena Vize Náčelnictva, dokument doplňující plán činnosti a určující priority a záměry Náčelnictva v následujících letech do XIV. Valného sněmu.

Náčelnictvo chce být aktivní. Chceme komunikovat a budeme rádi za komentáře a připomínky k naší činnosti. Využívat můžete emailové komunikace – nacelnictvo@skaut.cz, můžete sledovat náš profil na Facebooku (www.facebook.cz/nacelnictvo) nebo články na křižovatce. Budeme rádi i za osobní setkání, snažíme se navštěvovat všechny významnější akce a kurzy, ale bohužel nemůžeme být úplně všude.

Vize přináší krátké programové prohlášení, ve kterém se zaměřujeme na Strategii 2022 a její zhmotnění v konkrétní projekty, které nám budou pomáhat. Řešíme úkoly zadané Valným sněmem, setkáváme se na pravidelných setkáních se zástupci krajů nebo upravujeme legislativu dle nových stanov a občanského zákoníku. Především se ale snažíme klást důraz na výchovu a skautské principy.

Součástí vize je i plán činnosti Náčelnictva schválený na zářijovém jednání v Praze. Obsahuje cíle jednotlivých pracovních skupin, jejich dílčí projekty s časovým harmonogramem plnění. Vize je dokumentem, který budeme hodnotit na konci našeho volebního období před Valným sněmem, plán činnosti je dokument živý, který reaguje na aktuální podněty, vyvíjí se a je průběžně aktualizován.

Vize k nahlédnutí a případně ke stažení ve spisovně. Plán činnosti Náčelnictva si můžete prohlédnout tady.

Chceme Náčelnictvo, které plní své vize!

Těšíme se na vaše ohlasy, náměty a připomínky.

Jakub Hájek – Rys, člen pracovní skupiny Náčelnictva pro komunikaci

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 486x

Práce s článkem

4
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu