....

Chyba na stránce: Vytiskněte (vyzvedněte) si novou záložku k Betlémskému světlu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1492-propagacni-zalozka?autologin=1"

Vytiskněte (vyzvedněte) si novou záložku k Betlémskému světlu

Vytiskněte (vyzvedněte) si novou záložku k Betlémskému světlu

Také roznášíte ve svém regionu betlémské světlo? Nebo otevíráte o Vánocích skautský stánek se betlémským světlem či organizujete jinou podobnou akci? Chybí vám nějaký dárek pro děti, rodiče a veřejnost? Od této chvíle je možnost si stáhnout novou záložku k Betlémskému světlu a vytisknout pro vlastní potřebu, nebo si ji osobně vyzvednout v Kanceláři ústředí Junáka na Senovážném náměstí v Praze, a to od středy 17. 12. do pátku 19. 12..

Jak záložku získat

V současné chvíli nabízíme dva způsoby:

1) záložka je zdarma ke stažení (na konci článku) - po stažení je dobré záložku vytisknout na kvalitní papír (tvrdší) a pohlídat si při tisku rozměr záložky.

2) záložku je možné osobně si vyzvednout v Kanceláři Ústředí Junáka na Senovážkém náměstí, Praha 1 - k dispozici jsou balíčky po 200 kusech záložek. Cena 1 balíčku (200 kusů) je 100 Kč. Osobní odběr je možný od středy 17. 12. do pátku 19. 12. v době od 9:00 do 17:00 hodin (v pátek do 15:00). V případě potřeby volejte na 234 621 223.

Testování nové záložky

Nová záložka je připravována pro oficiální distribuci na příští rok 2015. Graficky se bude dodělávat druhá strana záložky - tedy krátký text k Betlémskému světlu (motto), oficiální logo a webové stránky BS. Už nyní nám ale můžete napsat do komentářů, zda se vám nová záložka líbí, jak byste ji příští rok vylepšili či jaký jiný propagační předmět by se vám líbil.

Malé kalendáře již nedistribuujeme

Kalendáříky, které se v minulých letech rozdávaly, se již pro nepraktičnost nevyrábí. Na základě ohlasů, že je třeba upustit od kalendářů a vyrobit nový dárkový předmět pro Betlémské světlo, jsme navrhli tuto záložku. Jde samozřejmě o pilotní projekt a uvidíme, jak se bude líbit a zda bude praktická. Pokud ano, připravíme včas na příští rok její širokou distribuci.

Náhled:

Záložka Betlémské světlo: velikost - 3,5 cm šířka / 15 cm výška

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1301x

Práce s článkem

4
kladných hlasů

Diskuse o článku

17 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu