....

Chyba na stránce: Poslední měsíc přihlašování na čekatelský a vůdcovský lesní kurz Stříbrná řeka! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1501-proplujte-nastrahami-cekatelske-a-vudcovske-zkousky-se-stribrnou-rekou?autologin=1"

Poslední měsíc přihlašování na čekatelský a vůdcovský lesní kurz Stříbrná řeka!

Poslední měsíc přihlašování na čekatelský a vůdcovský lesní kurz Stříbrná řeka!

Zkušení lektoři, zázemí kurzu s tradicí, inovace a e-learning i zajímavé formáty vzdělávacích programů, které se neomezují jen na klasické "přednášky". To vše nabízí budoucím čekatelům a skautským vůdcům Stříbrná řeka. I na rok 2015 otevíráme kurz pro další zájemce, na přihlašování zbývá poslední měsíc. Jaké je proplouvat nástrahami skautského vzdělávání se Stříbrnou řekou?

"Stříbrnou řeku považuji za velmi kvalitní kurz. Učí zde lidé, kteří daný obor nemají jen jako koníček ale leckdy se jím i živí," chválí si letošní absolventka Klára Procházková – Rajče. Zázemí kurzu tvoří sehraný tým lektorů, kterým nechybí sepětí se skautskou praxí, řada z nich pomáhá tvořit skautské vzdělávání jako takové. Stříbrnou řekou prošly za 15 let jejího fungování stovky frekventantů a i když má kurz dlouhou tradici, patří k průkopníkům nových cest ve skautském vzdělávání.

Kurz je vhodný hlavně pro ty, kteří jsou ochotní oželet množství zážitkových programů na úkor samotného vzdělávání. To ale neznamená, že na frekventanty čeká jen suchá teorie – využíváme i vzdělávání pomocí e-learningu, workshopů, praktických programů či diskusí. A najde se čas i na odreagování. "Bála jsem se, že hodinu a půl dlouhé vzdělávací bloky nedokážou udržet mou pozornost, opak byl ale pravdou. Utíkaly vážně velmi rychle a nejlepší věc na tom byla, že velké množství vědomostí člověk dostal do paměti již na kurzu a tím se mu výrazně snížil objem učení na zkoušky, které byly na podzim," dodává Rajče.

Kdo chce proplout nástrahami čekatelské či vůdcovské kvalifikace se Stříbrnou řekou, musí se přihlásit nejpozději 28. 2. 2015. Aby byl pro vás kurz inspirací i co do nových skautských kontaktů, bereme pouze dva frekventanty z jednoho střediska. Další informace o kurzu a možnostech přihlášení najdete na webu Stříbrné řeky.

Neváhej a plav!

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 788x

Práce s článkem

5
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu