....

Chyba na stránce: Elektronické PF provede skautským životem - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1505-elektronicke-pf-proveri-hracskou-dovednost-a-provede-skautskym-zivotem?autologin=1"

Elektronické PF provede skautským životem

Elektronické PF provede skautským životem

Interaktivní novoročenka v podobě jednoduché hry, která představuje milníky skautského života, je na světě. Hra ukazuje rozmanitost skautských zážitků, které jsou pro skauting příznačné, a to od prvních krůčků ve skautském společenství až po pokročilé aktivity. A o které zážitky se konkrétně jedná? Nebudeme prozrazovat, ať neztratíte moment překvapení, vyzkoušejte si hru sami!

Skautské PF najdete na adrese: skaut.cz/pf.


Hodně štěstí!

Prosba: Posílejte PF dle libosti, ale nesdílejte ho prosím do pondělí 22. prosince na sociálních sítích. Mohla by se tak tříštit pozornost veřejnosti, kterou chceme nyní upínat především k Betlémskému světlu. Od pondělí můžete novoročenku sdílet z oficiálního facebookového profilu Junáka. Tuto aktivitu velmi oceníme. Děkujeme!

Jedna elektronická novoročenka, mnoho motivací k využití

  • Zapomněli nebo nestihli jste si koupit papírové péefko, abyste rozeslali skautská přání do nového roku v tradiční formě? Tak vězte, že to elektronické budete mít stále po ruce k bezprostřednímu rozeslání.
  • Máte tak velký okruh předpokládaných adresátů novoročenek, že byste papírovými přáními neúnosně zahltili poštu? Tím elektronickým ušetříte hřbety listonošů a listonošek i svůj čas strávený na poště.
  • Chcete hravě propagovat skauting přes internetové kanály? Tak tohle je ta správná volba, protože zábavný prvek vždycky vzbudí pozornost a zaujme.

Sečteno a podtrženo, elektronické péefko má následující výhody: snadnou distribuci (což znamená potenciál šíření mezi více lidí), dostupnost, nulové náklady a interaktivitu. Jedná se zkrátka o takového moderního brášku tištěného přání. Obě verze si však kladou stejné cíle: potěšit a zaujmout.

Co více říct, stačí začít rozesílat přání a čekat na reakce. Budeme rádi, když nám napíšete, jaké ohlasy na elektronickou novoročenku dostáváte.

Pour féliciter

Komunikační oddělení Junáka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 626x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu