....

Chyba na stránce: Co všechno přejí náčelníci do nového roku 2015? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1509-do-noveho-roku-2015?autologin=1"

Co všechno přejí náčelníci do nového roku 2015?

Co všechno přejí náčelníci do nového roku 2015?

Na přelomu dvou roků chceme všem skautkám a skautům, celému Junáku a skautskému hnutí mnohé popřát - společně i jednotlivě. Doufáme, že to podstatné, čeho chcete v novém roce dosáhnout, zažít, uskutečnit, nesete každý v sobě a s nejlepší vůlí a pílí se vynasnažíte, aby se dané uskutečnilo. I v roce  2015 nás čekají výročí a připomínky, které chceme mít na paměti, zároveň pevně doufáme, že my všichni se vynasnažíme, aby stálo za to si rok 2015 v budoucnosti připomínat.

 

Ať se nám všem v novém roce daří.

A děkujeme za to, co děláte, a že to děláte.

 

Díky.

rada náčelníků

 

Junáku bych popřál mnoho nadšených dobrovolníků nejen u oddílů a na střediscích, ale i v realizačních týmech projektů (třeba těch, které naplňují Strategii) i vzdělávacích akcí. Každému členu přeji radostné skautování.

Marek Baláš - Čiča, náčelník

 

Před sto lety v roce 1915 uprostřed světové války - jako reakce na ni - byl deklarován nový umělecký směr - dadaismus, Albert Einstein představil teorii relativity a v Čechách skupina dívek prožila svůj první skautský tábor u Vltavy. Přála bych si, abychom mohli svoje myšlenky a touhy realizovat v klidu a pokoji a uvědomovali si, že k tomu máme v současné době a místě nesporné předpoklady. A zároveň, abychom dokázali nezapomínat na ty, kteří takové štěstí nemají.

Eva Měřínská - Evička, náčelní

 

Přeji hodně spokojenosti s dobře odvedenou prací v oddílech nebo na střediscích, mnoho úsměvů dětí na oplátku. To vše se neobejde bez nespočetného množství dobrovolné práce a příprav a k tomu je potřeba velká dávka pochopení a podpory našich rodin a blízkých. Přeji, ať se vám jí dostává ve vrchovaté míře.

Michal Tarant - Majkl, místonáčelník

 

Jako každý, kdo má děti, jsem se naučila dvě základní pravidla: 1) všechno je potřeba dobře naplánovat a 2) vždy je nutné počítat s tím, že se plány mohou změnit. Proto vám přeji, ať se nebojíte mít velké a nadějné plány při vaší skautské činnosti. A také ať jste připraveni na výzvy, které vás při jejich realizaci potkají.

Vendula Bušková - Véňa, místonáčelní

 

Vydařený nový rok 2015!

rada náčelníků

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 703x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu