....

Chyba na stránce: Intercamp 2015 bude v polské Nyse. Přihlašování spuštěno! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1529-intercamp-2015-bude-v-polske-nyse-prihlasovani-spusteno?autologin=1"

Intercamp 2015 bude v polské Nyse. Přihlašování spuštěno!

Intercamp 2015 bude v polské Nyse. Přihlašování spuštěno!

Bojíte se, že jsou mezinárodní skautské akce moc drahé, moc dlouhé a moc daleko? Takový Intercamp 2015 je za humny a nestojí mnoho! Intercamp je mezinárodní setkání skautů a skautek ve věku 11–17 let. Účastní se jej 2000 – 2500 skautů a skautek z členských států NATO a dalších pozvaných zemí. Intercamp 2015 se koná ve velmi lákavém prostředí bastionové tvrze v Polském historickém městě Nysa nedaleko známých Otmuchowských jezer. Celá oblast leží doslova na dohled z našich hranic z Jeseníků nebo z Kralického Sněžníku.

  • Místo: Nysa, Polsko (např. jen 100 km z Náchoda, 40 km z Jeseníku, 80 km z Opavy, 240 km z Prahy)
  • Termín: 22. - 25. 05.2015 (pátek až pondělí) (pro IST začátek ve čtvrtek 21.5. odpoledne)
  • Cena: 20 € / 560 Kč za osobu při platbě do 20.2.2015 respektive 25 € / 700 Kč za osobu při platbě do 20.4.2015. Cena je stejná pro účastníka, vedoucího i IST. Platba bude probíhat v Kč na účet ústředí Junáka, které následně poskytne platbu do zahraničí. Nemusíte se bát poplatků za zahraniční platby.
  • Co je v ceně + strava/ubytování/doprava: V ceně je program a možnost táboření na místě. Účastníci spí ve vlastních stanech a sami si připravují stravu - vaření na plynových vařičích. Organizace dopravy je také na účastnících, vzhledem k horší veřejné dopravě do oblasti doporučujeme vlastní autobus / dodávku / auto. Parkování v omezeném počtu možné.
  • Podmínky účasti: akce je určena pro skautský věk - ve věku od 11 do 16 let, účastníci se účastní v doprovodu vedoucích starších 18 ti let, který nesmí být více než 1 na 5 účastníků. V mezinárodním servis týmu (IST) je šance pro všechny starší 18 ti let.
  • Přihlašování jede právě teď na http://www.intercamp.info/cs/anmelden/ Neváhejte, místa ubývají !
  • Kdy přihlašování končí? Už 1.2.2015 pro IST a 1.4.2015 pro skupiny účastníků.
  • Dotazy: intercamp@skaut.cz, Váš dotaz se bude snažit co nejrychleji vyřešit koordinátor pro Českou republiku Pavel Král - Šupik.

Pro lepší představu o místě a o tom co Vás čeká doporučujeme následující video: http://www.intercamp.info/en/wordpress/?p=165

Program Intercampu je tradiční a kromě dne příjezdu a odjezdu sestává ze dvou hlavních dní, kdy probíhají na střídačku aktivity v místě konání akce (tzv. plaza activities) a výlety do okolí organizované organizátory. Vše je doplněno o pódiové ceremoniály a programy a tradiční mezinárodní večeři, kdy ochutnáte, co dobrého navařily vedle tábořicí oddíly a sami dáte ochutnat ostatním to své jídlo...

Jedná se o mezinárodní akci, kterou lze doporučit všem oddílům jako odrazový můstek k mezinárodním akcím a mezinárodnímu skautingu. Nebojte se, zkuste to, o moc blíže už to nebude !!

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 872x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu