....

Chyba na stránce: SkautInfo. Tak trochu Skautská křižovatka. Na Facebooku (a Twitteru). Přidejte se! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1558-skautinfo-tak-trochu-skautska-krizovatka-na-facebooku-a-twitteru-pridejte-se?autologin=1"

SkautInfo. Tak trochu Skautská křižovatka. Na Facebooku (a Twitteru). Přidejte se!

SkautInfo. Tak trochu Skautská křižovatka. Na Facebooku (a Twitteru). Přidejte se!

Od prosince najdete na Facebooku stránku SkautInfo, s podtitulem „Nový oficiální celostátní skautský informační kanál. Posílení (nejen) Skautské křižovatky na Facebooku.“ Čtěte, proč SkautInfo máme nebo proč nestačí oficiální profil Junáka s již více než 15 tisíci fanoušků. 

Cílovou skupinou SkautInfo jsou činovnice a činovníci Junáka a další aktivní skautstvo se zájmem o informace. Cíli SkautInfo je komunikace interních skautských informací skrze Facebook, podpora informací šířených na Křižovatce, podpora existujících monotematických skautských Facebookových celostátních kanálů.

Zásadní je rozdíl mezi (stávajícím) www.fb.com/skaut a (novým) www.fb.com/skautinfo:

  • FB Skaut je nástrojem EXTERNÍ komunikace. Míří na skauting podporující veřejnost (přestože většina jeho abonentů jsou skauti) a posiluje dobré jméno skautingu na veřejnosti. Zůstává beze změny.
  • FB SkautInfo je nástrojem INTERNÍ (přestože otevřené) komunikace. Míří na pro činovnice a činovníky. Přináší i informace pro širokou veřejnost nezajímavé.

Neboli: Pro skautskou a neskautskou veřejnost máme web www.skaut.cz, Facebook www.facebook.com/skaut a Twitter www.twitter.com/czskaut, zatímco pro skautské (nejen, ale především) činovnictvo máme http://krizovatka.skaut.cz, Facebook www.facebook.com/skautinfo a Twitter www.twitter.com/skautinfo.

Co na SkautInfo očekávat:

  • Podstatné a/nebo zajímavé informace především z http://krizovatka.skaut.cz/ a z monotematických skautských FB kanálů. Dotazy, podpora časopisů a další. Přibližně 3 až 10 příspěvků týdně. Pořadatelé celostátních projektů či akcí mohou navrhnout své informace ke zveřejnění na skautinfo@skaut.cz


Staňte se fanoušky SkautInfo na Facebooku >>>.

Pozvěte i další činovnice a činovníky z Vašeho střediska, okresu, kraje!

A pokud ještě nejste fanoušky Junáka na Facebooku, napravte to hned! A pozvěte lidi kolem. Skauty i neskauty!


Pro nevelikou skupinu uživatelů Twitteru: Oficiální profil Junáka i SkautInfo najdete i na Twitteru. Sledujte je! 

 
A proč je vůbec pro Junáka třeba být na Facebooku? Protože tam jsou skauti i (zatím) neskauti. Tedy je třeba, abychom tam byli také! Zároveň ale upozorňujeme, že na Facebook či Twitter nikdy nemíří podstatné informace, které by nebyly zveřejněny i na Křižovatce. Na té nesmí chybět nic!

Petr Vaněk – Permoník
manažer komunikace Junáka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 855x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu