....

Chyba na stránce: Stáhněte si zdarma Strategii Junáka 2022 jako eknihu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1564-stahnete-si-zdarma-strategii-junaka-2022-jako-eknihu?autologin=1"

Stáhněte si zdarma Strategii Junáka 2022 jako eknihu

Stáhněte si zdarma Strategii Junáka 2022 jako eknihu

"Je strašně dobře, že takové dokumenty vznikají, a myslím si, že je dobře, aby Junák měl strategii," říká Tomáš Řehák (Špalek), který se na dřívějších strategiích Junáka podílel a který se přípravou strategií také profesně živí.

Málokdo by asi namítal, že se může padesátitisícová organizace obejít bez nějaké ucelené vize, kterou by její členové a členky následovali. Naštěstí jsou hlavní teze a jednotlivé body Strategie Junáka do roku 2022 již formulovány, teď je jen otázkou, jak budou převedeny do praxe.

K tomu je ale nezbytné, aby byla členská základna o Strategii co nejvíce informována. Jenom tak mohou zájemci a zájemkyně vstupovat do diskusí o naplňování konkrétních kroků. Abychom ulehčili šíření dokumentu do hnutí, nabízíme Vám proto nyní Strategii 2022 jako eknihu ke stažení zdarma.

Stáhnout eknihu Strategie 2022 zdarma
(nabízíme ve formátech ePUB a MOBI, čili pro klasická mobilní zařízení i čtečky Kindle)

Pokud chcete čerpat novinky o Strategii 2022, navštivte stránku Strategie Junáka, můžete si zde také stáhnout celý dokument v pdf

Také sada metodik a dalších eknih ke stažení zdarma

Ve skautském obchodě si můžete zdarma stáhnout  také 15 metodických brožur včetně Vůdcovské zkoušky (za kterou byste v papírové verzi normálně zaplatili 159 Kč). K dispozici jsou také Stanovy Junáka a dvě publikace odboru Skauting pro všechny: Z nevýhody výhoda o tom, jak pracovat s dětmi se s pecifickými potřebami, a ADHD - vím, co s tím o tom, jak zacházet s dětmi, které mají diagnostikovánu poruchu pozornosti a hyperaktivitu.

Knihy, které stojí za přečtení

Z velké nabídky elektronických knih si můžete vybrat také v knihkupectvích Kosmas nebo Palmknihy. Pokud preferujete digitální čtení před tím klasickým, můžete takto ušetřit klidně i desítky korun za titul. Samozřejmostí je i naše snaha neustále doplňovat seznam eknih, které jsou dostání. V poslední době je to například mimořádně úspěšná publikace Skautské vize. Ano, i tu si můžete číst nyní na svých mobilech, tabletech a čtečkách. Ale nezanevřete ani na starší poklady: pro objevování skautské historie je ideální zkrácená verze knihy Skautské století (jen za 99 Kč), k zamyšlení třeba zase Větrné toulání.

Za TDC
Tomáš Vovsík

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 739x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu