....

Chyba na stránce: Pánové, nezapomeňte na Valentýna, skautské náušnice s korálky jsou opět v prodeji včetně novinky - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1578-panove-nezapomente-na-valentyna-skautske-nausnice-s-koralky-jsou-opet-v-prodeji-vcetne-novinky?autologin=1"

Pánové, nezapomeňte na Valentýna, skautské náušnice s korálky jsou opět v prodeji včetně novinky

Pánové, nezapomeňte na Valentýna, skautské náušnice s korálky jsou opět v prodeji včetně novinky

Náušnice s korálky jsou opět k mání včetně přírůstku v oranžovém ladění.

Pánové, využijte tuto příležitost pro nadcházející svatý Valentýn a obdarujte v tento svátek milé skautky kolem Vás. Pokud však pro vás nastává lásky čas tradičněji až v máji, nevadí, můžete se předzásobit, zima uteče cobydup. No a co se týče Vás, dámy, však víte, někdy je třeba vzít štěstí do vlastních rukou a udělat si zaslouženou radost vlastním přičiněním, pokud se k tomu nikdo jiný nemá, takže s chutí vybírejte, kolekce skautských šperků je bohatá a rozmanitá. A buďte ozdobeny!

Pár náušnic skládajících se z malé kovové lilie a fialového korálku. Velikost lilie 1 cm, celé náušnice cca 2,5 cm, cena 69 Kč
TIP: Úplně nově je v nabídce také varianta s oranžovým korálkem

Objednávejte zde

Varianta bez korálku

Pár náušnic s kovovou skautskou lilií. Velikost lilie 1 cm, cena 59 Kč

Objednávejte zde

Věnujte pozornost také pryskyřicovým náušnicím v pastelových barvách

Po noblesních kovových (viz níže) a letně prozářených krystalových špercích vám nyní nabízíme také pryskyřicové náušnice v pestré paletě pastelových barev. Není nadto, když si můžete vybrat styl skautského šperku dle své nálady nebo příležitosti k nošení. Nezapomeňte si rozkliknout vždy konkrétní produkt, konkrétní náušnice se liší velikostí, tvarem i cenou.

Objednávejte zde

A návrat ke klasice: kovové náušnice ve tvaru lilie vyřezávané laserem

Tyto náušnice mají hodnotu už jen proto, že byly první představenou kolekcí. Můžete si pořídit ze dvou variant, jedna je tvořena konturami, druhá výplní.

Objednávejte zde

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 629x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu