....

Chyba na stránce: Zalyžujte si levněji s Členskou kartou Junáka po Česku i na Slovensku - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1588-zalyzujte-si-levneji-s-clenskou-kartou-junaka-po-cesku-i-na-slovensku?autologin=1"

Zalyžujte si levněji s Členskou kartou Junáka po Česku i na Slovensku

Zalyžujte si levněji s Členskou kartou Junáka po Česku i na Slovensku

Pokud vlastníte Členskou kartu Junáka, kterou jste si mohli objednat v rámci registrace, a je vám přitom zároveň méně než 30 let, získáváte automaticky výhodné EYCA rozšíření. Díky němu se vám pak otevírají skělé možnosti jak v rámci skautování, tak pro vlastní využití. Aktuálně je například Členská karta Junáka ve variantě EYCA vstupenkou k čerpání řady praktických slev v desítkách lyžařských středisek po celé České republice a na Slovensku. Tak "Skol!", jak praví lyžařský pozdrav.

Tipy na poznávací aktivity, aneb EYCA bonusy se netýkají jen hor

Různých výhod a slev nabízí EYCA neuvěřitelné množství, o čemž se můžete přesvědčit na příslušných webových stránkách. Rádi bychom zde ale vypíchli dvě lahůdky. První z nich je možnost navštívit muzeum voskových figurín Grévin v Praze se slevou 160 Kč na hlavu. Takže jestli si chcete například udělat selfie s Angelinou Jolie nebo poměřit svou výšku s Tomem Cruisem, je to jasná volba. Pokud jsou pro vás ale voskové figuríny příliš nehybné, určitě vás zaujme vědecké centrum Techmania v Plzni. Zde si totiž můžete exponáty nejen osahat, ale také interaktivně vyzkoušet. Poznávejte svět s radostí a dotkněte se vědy. Návštěvníci s EYCA kartou mají nárok na snížené vstupné.

Kompletní přehled slev naleznete na: www.eyca.cz

A dál?

Máte tipy na výhody a slevy, které ještě EYCA nemá v nabídce? Potom není nic jednoduššího než se ozvat. My se následně pokusíme vaše požadavky vyjednat. Stačí napsat na: info@eyca.cz nebo zavolat na: (+420) 211 222 866

Další informace o Členské kartě Junáka naleznete na: skaut.cz/karta

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2396x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu