....

Chyba na stránce: Odebíráte skautské časopisy? Tak využijte motivační dárek: levné předplatné týdeníků Respekt a Ekonom - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1590-odebirate-skautske-casopisy-tak-vyuzijte-motivacni-darek-levne-predplatne-respektu?autologin=1"

Odebíráte skautské časopisy? Tak využijte motivační dárek: levné předplatné týdeníků Respekt a Ekonom

Odebíráte skautské časopisy? Tak využijte motivační dárek: levné předplatné týdeníků Respekt a Ekonom

Pokud se zajímáte o dění v hnutí a čerpáte o něm informace v tištěné podobě z objednaných skautských časopisů, je velká pravděpodobnost, že podobným způsobem získáváte vědění také obecně o světě a společnosti. Proto jsme pro vás vyjednali speciální nabídku, díky které dosáhnete s menšími finančními náklady na předplatné týdeníků Ekonom a Respekt, přičemž k Respektu náleží ještě jako lákadlo navíc kniha o Václavu Havlovi zdarma.

A ještě dvě zajímavosti. S předplatným Respektu získáváte přístup do Audiotéky. To znamená, že si můžete časopis také poslechnout, což se vyplatí třeba při řízení v autě nebo při cvičení v posilovně :) Samozřejmostí je přístup do online archivu.

TIP: Zaregistrovali jste se bez objednávky skautského časopisu? Nevadí. Můžete si je doobjednat klidně i mimo registraci. Potom pro vás bude nabídka výhodného předplatného na Respekt nebo Ekonom platit také. Ale pozor, pouze do 31. 3. 2015 nebo do vyprodání zásob. Určitě se vyplatí nelenit.

Chcete znát podrobnosti? Navštivte stránku:
>>> skaut.cz/respekt <<<

Formluář k objednání předplatného naleznete na:
>>> casopisy-benefity.skauting.cz <<<

Tato speciální akce je motivačním povzbuzením pro vás všechny, kteří odebíráte skautské časopisy a čtete je. Pokud tak činíte , asi nám dáte za pravdu, že časopisy inspirují, vzdělávají, baví a posilují sounáležitost s hnutím. Jestli ale jejich služeb zatím nevyužíváte, zkuste svůj postoj přehodnotit a dát jim šanci. Stojí to totiž za to.

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 900x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu