....

Chyba na stránce: Zhodnoťte SkautInfo na Facebooku po 2 měsících života a 1000 uživatelů. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1615-zhodnotte-skautinfo-na-facebooku-po-2-mesicich-zivota-a-1000-uzivatelu?autologin=1"

Zhodnoťte SkautInfo na Facebooku po 2 měsících života a 1000 uživatelů.

Zhodnoťte SkautInfo na Facebooku po 2 měsících života a 1000 uživatelů.

Se začátkem prosince 2014 bylo na Facebooku spuštěno SkautInfo, kanál pro skautské činovnice a činovníky, přinášející informace „křižovatkového charakteru“ skautským uživatelkám a uživatelům Facebooku na jejich zdi. Hned na začátku jsme avizovali žádost o zpětnou vazbu po prvních dvou měsících fungování. A tady je. Předem díky za odezvy od fanoušků SkautInfo na FB i od těch, kdo mezi nimi nejsou.

Facebooková stránka www.facebook.com/skautinfo je čerstvý přírůstek k stávající úspěšné oficiální stránce Junáka na www.facebook.com/skaut (přečtěte si, jaký je rozdíl mezi jejich cíli a cílovými skupinami a proč to všechno) a od začátku prosince doposud přinesla celkem 59 zpráv pro dnes již více než 1000 fanoušků. Jejím cílem je komunikace interních skautských informací skrze Facebook, kladení dotazů, podpora informací šířených na Křižovatce, podpora existujících FB kanálů na celostátní úrovni.

Po prvních dvou měsících žádáme o avizovanou zpětnou vazbu k novému komunikačnímu kanálu. Vyplňte krátký strukturovaný dotazník nebo napište jakékoli své podněty a postřehy do nestrukturovaného sdíleného dokumentu. Nebo nejlépe obojí. Vaše podněty sbíráme do 23. února.

Zde odpovězte na krátký dotazník >>>

Zde vložte své další podněty, nápady, doporučení >>>

Shrnutí Vaší zpětné vazby se na Křižovatce objeví do 3. března a následně bude tato využita pro vylepšení SkautInfo.

Díky za Vaši spolupráci na utváření skautských komunikačních nástrojů.

Petr Vaněk – Permoník
manažer komunikace Junáka

Pozn.: SkautInfo najdete i na Twitteru (https://twitter.com/SkautInfo). Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o automatizované „překlápění“ informací z kanálu na Facebooku, dotazování k tomuto nástroji nesměřujeme. Máte-li ale podnět i k Twitteru, neváhejte jej uvést do sdíleného dokumentu.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 551x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu