....

Chyba na stránce: Přišli jsme o slevu 10 % na jízdném u ČD, obnovení benefitu je v řešení - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1623-prisli-jsme-o-slevu-10-na-jizdnem-u-cd-obnoveni-benefitu-je-v-reseni?autologin=1"

Přišli jsme o slevu 10 % na jízdném u ČD, obnovení benefitu je v řešení

Přišli jsme o slevu 10 % na jízdném u ČD, obnovení benefitu je v řešení

České dráhy změnily podmínky pro firemní profily na e-shopu ČD v neprospěch společného profilu ČRDM, který už nemůžeme nadále používat. Obnovení benefitu je ale v jednání. Po jeho opětovném spuštění vás budeme včas informovat.

Společný účet ČRDM, přes který mohli všichni skauti a skautky kupovat jízdenky na spoje ČD s 10% slevou, je deaktivován od 1. února 2015.

O slevy nepřijdeme, ale začneme od znovu

České dráhy nám sice sdělily, že stávající účet nesplňuje jejich podmínky pro firemní profily, ale nabídly nám kompromisní řešení, a to takové, že nové společné účty budou zřízeny přímo pro konkrétní spolky, nikoliv pod zastřešením ČRDM. To znamená, že i Junák bude mít svůj vlastní slevový účet (ten už je v procesu schvalování).

Horší zprávou je, že budeme začínat opět pouze na slevě 4 %, která se vždy zvýší při obratu 50 000 Kč o 1 % až do konečných 10 %. Svou 10 % slevu si tak budeme muset opět společně vybudovat, to ale určitě zvládneme.

Za TDC
Tomáš Vovsík

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1348x

Práce s článkem

6
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu