....

Chyba na stránce: Nestihli jste se přihlásit na Jamboree? Nevadí! Je tu pro vás Visitors day! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1630-nestihli-jste-se-prihlasit-na-jamboree-nevadi-je-tu-pro-vas-visitors-day?autologin=1"

Nestihli jste se přihlásit na Jamboree? Nevadí! Je tu pro vás Visitors day!

Nestihli jste se přihlásit na Jamboree? Nevadí! Je tu pro vás Visitors day!

Pokud se z nějakého důvodu nemáte šanci zúčastnit 23. Světového jamboree v Japonsku, nezoufejte. Ať už je to pro vás finančně či časově nedostupné, je tu pro vás tzv. Návštěvní den – Visitors day. I pokud jste Jamboree nikdy v plánu neměli, ale máte zrovna cestu do Japonska, stojí tato možnost určitě za uvážení.

KDY JE VISITORS DAY?

Návštěvníci mohou na plně rozběhnutou akci zavítat ve dvou termínech.

30.7. – 1.8. 2015 a 3.8. – 6.8. 2015

KOLIK STOJÍ VSTUPENKA A KDE JI SEHNAT?

Cena jednodenní vstupenky se pohybuje podle věku návštěvníka

  • Děti do 7 let mají vstup zdarma
  • Děti 7 – 14 let zaplatí za vstup 500 Kč a dostanou nášivku kontingentu a šátek.
  • Dospělí (od 14 let) se na jamboree dostane za 1000 Kč a v ceně má též nášivku a šátek, pokud by chtěl i tričko, zaplatí za vstup 2000 Kč.
  • Je možnost zakoupit i VIP vstupenku za 5000 Kč, kde dostanete navíc k šátku, nášivce a tričku i osobní asistenci, provedení po tábořišti a podepsané foto členů CMT (vedení kontingentu).

Vstupenky bez triček jsou dostání od února 2015. Objednávky vstupenek s tričky budou možné v květnu 2015.

V ceně vstupenek není zahrnuta doprava na Jamboree. Po vlastní ose se musíte dostat na nádraží Shin-Yamaguchi nebo letiště Yamaguchi Ube, odkud bude jezdit zpoplatněná kyvadlová doprava (autobus), kterou Vám můžeme pomoci zarezervovat. V případě cesty autem bude poblíž tábořiště parkování zdarma.

Ve vyšších cenách vstupenky (za dva a pět tisíc korun) je započítána i finanční podpora českého kontingentu, za kterou na oplátku dostanete „služby“ navíc. Čím víc peněz za vstupné zaplatíte, tím víc přispějete a pomůžete skautům z České republiky, kteří se Jamboree účastní. I malá pomoc se počítá! Děkujeme.

Pokud chcete zarezervovat vstupenku na konkrétní den na jamboree, napište na jamboree@skaut.czPočet vstupenek je omezen!

Zajímá vás více informací? Pak se obraťte na stejný e-mail – zodpovíme vám snad vše otázky, které vás jen napadnou :-)

KDO MŮŽE BÝT DAY VISITOR?

Zkrátka řečeno, světové jamboree může navštívit úplně každý. Ať už skaut, neskaut, rodiče či přátelé účastníků i náhodný kolemcestující. Důležité je objednat vstupenky přes kontingent, jinak se na akci nedostanete.

CO NA JAMBOREE UVIDÍM?

Každý správný skaut chce alespoň jednou za život navštívit světové jamboree. Na takovéto obrovské akci je možnost vidět desítky různých kultur, technických vymožeností, zábavných aktivit a mimo jiné i 40 tisíc skautů na jednom místě.

Neváhejte a piště na jamboree@skaut.cz o další informace. Japonští organizátoři se chystají každý den pustit do oběhu 5000 vstupenek.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 690x

Práce s článkem

4
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu