....

Chyba na stránce: Nášivky v JUNu jsou do konce března se slevou 10-30% - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1650-objednejte-si-nasivky-do-konce-brezna-se-slevou-10-30-zimni-akce-na-vyrobu-nasivek-v-junu?autologin=1"

Nášivky v JUNu jsou do konce března se slevou 10-30%

Nášivky v JUNu jsou do konce března se slevou 10-30%

Vedle klasických krojových nášivek je možné v JUNu nechat vyšít libovolné individuální vzory - znaky oddílu, družiny, kurzu či konkrétní jednorázové akce. Této možnosti využívá stále více oddílů a středisek. Tradičně největší zájem o individuální výrobu nastává v období těsně před tábory.

Ovšem zatímco v zimních měsících trvá výroba 2-3 týdny od potvrzení objednávky, od druhé poloviny května se díky obrovskému nárůstu zájmu (viz graf) prodlužuje až na dvojnásobek.

Graf výroby nášivek JUN

Pomozte nám vyhnout se této záplavě a objednejte si nášivky v klidných zimních měsících. Pro objednávky zaslané do konce března nabízíme slevu 10-30% dle počtu kusů a typu nášivky:

10 - 24 ks 25 - 99 ks 100+ ks
domovenka 5% + slevová karta* 10% + slevová karta* 15% + slevová karta*
číslo oddílu 5% + slevová karta* 10% + slevová karta* 15% + slevová karta*
ostatní nášivky 5% + slevová karta* 15% + slevová karta* 25% + slevová karta*

* V akci lze (stejně jako jindy v JUNu) uplatnit dva typy karet - členskou kartu Junáka nebo střediskovou junkartu. Základní sleva na junkartu je 5%, některá střediska mají podle obratu slevu vyšší (8% nebo 10%). Stejná sleva platí i pro držitele členské karty daného střediska.

Příklad: Objednávám 30ks domovenek (běžná cena 30Kč/ks) s junkartou se slevou 5%. Výsledná sleva v akci je 10+5=15%, cena nášivek tedy 25,5Kč/ks. 

Hotové nášivky bude možné vyzvednout v JUNu, nebo nechat zaslat na uvedenou adresu pomocí tradičních služeb České pošty, PPL či Zásilkovny.

Akce platí do 31. března, pro objednávky nášivek individuálních vzorů od 10 kusů. Nášivky budou hotové v termínu 5 týdnů od potvrzení objednávky.

Objednávejte pomocí formuláře na junshopu: http://www.junshop.cz/Vyroba-nasivek-zimni-akce/

 

Družinové nášivky

Jakub Tesař (Tesák)
obchodní asistent v JUNu

logo

Článek publikoval

JUN
Zobrazeno: 1046x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu