....

Chyba na stránce: Jak je na tom Junák s komunikací? Pomozte s průzkumem pro diplomovou práci! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1658-pomozte-s-pruzkumem?autologin=1"

Jak je na tom Junák s komunikací? Pomozte s průzkumem pro diplomovou práci!

Jak je na tom Junák s komunikací? Pomozte s průzkumem pro diplomovou práci!

Reklama a komunikace se již stala běžnou součástí našeho každodenního života. Přestože si to možná neuvědomujeme, každý den na nás působí tisíce komerčních sdělení a média stále více ovlivňují názory celé populace. Právě z tohoto důvodu je velmi důležité, aby se každá organizace věnovala své komunikaci, mediální propagaci a budovala si tak co nejlepší image v očích veřejnosti. Nezáleží na tom, zda se jedná o mezinárodní společnost či neziskovou organizaci, názor veřejnosti je stejně důležitý pro každou z nich…

 

Má skautská přezdívka je Kyty a jsem členkou skautské organizace již více než 13 let… Skauting mi umožnil růst, nabídl obrovské množství příležitostí, daroval zážitky i cenné zkušenosti. Bohužel, v současnosti zájem dětí o skauting pomalu upadá, a určitě nejsem sama, kdo si myslí, že je to velká škoda. Proto jsem se rozhodla pomoci svému středisku a zjistit, kde je chyba z naší strany a také, jak by nám lepší komunikace s veřejností mohla přinést více dětí a zlepšit image ve městě… Svou diplomovou práci jsem se tedy rozhodla psát právě na toto téma.

Proto Vás chci nyní požádat o pomoc a o vyplnění opravdu krátkého dotazníku týkající se skautingu a jeho propagace/komunikace. Odpovědi jsou anonymní a slouží pouze pro mou práci. Diplomová práce bude veřejně dostupná, ale velmi ráda vám zašlu i výsledky výzkumu, bude-li vás toto téma zajímat.

Byla bych taky moc ráda, kdybyste dotazník předložili například ve vašich rodinách, u kamarádů, známých apod., abychom získali nejen pohled skautů, ale i celé veřejnosti…

Věřím, že zjišťovat situaci, týkající se právě komunikace, má smyl a upřímně doufám, že nám výsledky pomůžou k vyřešení některých našich problémů.

Moc si cením každého vyplněného dotazníku a děkuji vám za pomoc při ukončování mého studia…

Kristýna Lysáková - Kyty, středisko Brumov-Bylnice

Link na dotazník: http://goo.gl/forms/BqxssOZM7Y

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1026x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu