....

Chyba na stránce: Ústředí otevírá hned tři placené pracovní pozice, máte zájem? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1674-ustredi-otevira-hned-tri-placene-pracovni-pozice-mate-zajem?autologin=1"

Ústředí otevírá hned tři placené pracovní pozice, máte zájem?

Ústředí otevírá hned tři placené pracovní pozice, máte zájem?

Ne každý den se naskytne příležitost pracovat profesionálně v oboru, kterému jste se doposud věnovali čistě pro radost, dobrý pocit nebo z důvodu naplňování vnitřního poslání. Nyní vám však tuto šanci nabízíme hned u několika pracovních pozic, které se nám v tomto období uvolňují a o které se můžete prostřednictvím výběrových řízení ucházet. Které pozice to jsou?

Pozor, v článku je zmíněn Teepek, což byl webový projekt zaměřený na cílovou skupinu skautek a skautů a oblast podpory rádců. 1. 7. 2018 byl Teepek uzavřen a již není dostupný. Funkci podpory rádců převzal částečně Rádcovský rozcestník (https://radce.skaut.cz).

Pro přesměrování na podrobnosti o jednotlivých pozicích klikejte na následující tlačítka >>>

Staňte se hlídacím psem skautingu

Kromě těchto placených úvazků navíc hledají šéfredaktoři a šéfredaktorky skautských časopisů spoustu nových kolegů a kolegyň do svých redakcí. Pokud vám tedy není lhostejná podoba skautských časopisů a chcete si na vlastní kůži zakusit břímě novinařiny, není proč váhat.

Zjistěte více v článku!


Skauti a skautky v globální vesnici

Aby toho nebylo málo, nový projekt Skauti na Zemi hledá odborné lektory a lektorky. Že teď slyšíte o tomto projektu poprvé a vůbec netušíte, která bije? Prohlédněte si vtipně hravou infografiku, která vás do projektu nenásilně zasvětí.

"No? Tak co myslíš?"
"Co jako?"
"Jako co si o tom myslíš? Není to to pravé pro tebe?"

Plné rozlišení obrázku je dostupné po rozkliknutí >>>

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2725x

Práce s článkem

4
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu