....

Chyba na stránce: Petr Vaněk jmenován zpravodajem Junáka pro komunikaci a projekty služby společnosti - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1701-petr-vanek-permonik-jmenovan-zpravodajem-junaka-pro-komunikaci-a-projekty-sluzby-spolecnosti?autologin=1"

Petr Vaněk jmenován zpravodajem Junáka pro komunikaci a projekty služby společnosti

Petr Vaněk jmenován zpravodajem Junáka pro komunikaci a projekty služby společnosti

Starosta br. Josef Výprachtický – José navrhl jmenování br. Petra Vaňka – Permoníka zpravodajem Junáka pro komunikaci a projekty služby společnosti, Náčelnictvo vyjádřilo 14. března tajným hlasováním souhlas s tímto jmenováním, a to tak vstupuje v platnost k 16. březnu 2015.

Do zodpovědnosti jmenovaného zpravodaje spadají oblasti interní, externí i krizové komunikace Junáka - českého skauta, stejně jako skautské projekty služby společnosti. Patří sem například mediální komunikace Junáka - českého skauta a jeho přítomnost na sociálních sítích, vystupování organizace na veřejnosti, spolupráce s vydavatelskými domy, fungování Skautské křižovatky nebo Balíčků ústředí pro organizační jednotky, stejně jako strategická priorita Interní komunikace ve strategii 2022, fungování Skautské krizové linky, realizace Skautského dobrého skutku 2015 a dohled nad ostatními skautskými projekty služby společnosti. Svoji roli zpravodaje bude vykonávat jako zaměstnanec Kanceláře ústředí.

Br. Permoník byl dříve mimo jiné vůdcem oddílu, výchovným zpravodajem střediska Střela Plzeň, zakladatelem projektu Společně proti leukémii (dříve KAPKA), členem Roverského odboru, vůdcem Roverské lesní školy, předsedou Okresní rady Junáka - českého skauta Plzeň-město, zahraničním zpravodajem nebo členem Evropského skautského výboru WOSM. Do června 2014 byl místostarostou Junáka - českého skauta a zpravodajem pro komunikaci, na kteréžto činovnické funkce rezignoval v souvislosti se svou kandidaturou v komunálních volbách. Do Výkonné rady se vrací po necelém roce.

Br. Petra Vaňka – Permoníka lze kontaktovat na petr.vanek@skaut.cz.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3493x

Práce s článkem

9
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu