....

Chyba na stránce: Prosíme vás o připomínky k Výroční zprávě Junáka 2014 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1702-prosime-vas-o-pripominky-k-vyrocni-zprave-junaka-2014?autologin=1"

Prosíme vás o připomínky k Výroční zprávě Junáka 2014

Prosíme vás o připomínky k Výroční zprávě Junáka 2014

Výroční zpráva Junáka 2014 je nejen veřejným bilancování uplynulého roku, ale také šancí šířit dobré jméno skautingu. Díky výroční zprávě máme příležitost prezentovat sami sebe, proto je důležité věnovat jí velkou pozornost. Pomozte nám přispět svými připomínkami k tomu, aby byla Výroční zpráva Junáka 2014 vyladěná k dokonalosti.

Jak se můžete zapojit do ladění výroční zprávy?

Je to jednoduché. Stáhněte si níže v pdf dokumentu pracovní verzi Výroční zprávy Junáka 2014 k připomínkování. V náhledu uvidíte rozvržení dvoustran včetně navrhované sazby a grafiky. Po pečlivém zhlédnutí prosím piště své výtky, komentáře nebo postřehy do sdíleného dokumentu. V této fázi nám jde především o vaše vyjádření k podobám sdělení, k fotografiím, o návrhy doplnění nebo o odhalení šotků. Zatím není třeba provádět formální jazykovou korekturu, ta se zadá až v dalším kroku. Budeme rádi i za vaše postřehy ke grafickému zpracování a sazbě, byť ještě zdaleka nejsou ve finální verzi.

Sdílený dokument k připomínkování
Naleznete v něm návrh obálky, vnitřní části brožury, koncept výroční zprávy i její obsahové části

Tým kolem výroční zprávy vaše podněty vyhodnotí a zapracuje. Konečný termín pro přijímání připomínek je ve čtvrtek 19. března do půlnoci. Děkujeme za pomoc.

Kdy výroční zpráva vyjde a jak ji budete moci využít?

Výroční zprávu obdrží vedoucí organizačních jednotek Junáka spolu s rozesílkou časopisů v polovině dubna. Dále bude možné zakoupit si za drobný peníz libovolný počet kusů ve skautském obchodě skaut.cz/obchod. K dispozici pro vás připravíme také elektronickou verzi výroční zprávy, kterou budete moci posílat ve formě odkazu, což se hodí například jako doplněk různých žádostí.

Pro výroční zprávu je možné najít rozsáhlé uplatnění. Ideálně se nabízí jako jeden z komunikačních prvků při komunikaci jednotek Junáka se státní správou, institucemi, partnery, firmami, ale také s rodiči dětí nebo laickou veřejností. Ústředí Junáka výroční zprávu zasílá přímo mj. poslankyním a poslancům, senátorkám a senátorům, na odpovídající ministerstva a státní úřady, spolupracujícícm organizacím a firmám a podobně. K dispozici ji dostávají samozřejmě i média.

Půjde do oficiální výroční zprávy vložit středisková výroční zpráva?

Ano, počítáme s tím. Střediska dostanou přibližně do 10. dubna k dispozici šablonu pro výrobu několika vložených stránek, do které mohou vsadit informace o jejich jednotce. Výroční zpráva obohacena o tyto informace může být vhodným doplňkem žádosti o grant či podporu jakékoli jednotky Junáka.

Za TDC a tým kolem Výroční zprávy Junáka 2014
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1875x

Práce s článkem

4
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu