....

Chyba na stránce: Přidej se k audiovizuálním nadšencům! Skautský videotým hledá kameramany, redaktory i produkční - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1705-pridej-se-k-audiovizualnim-nadsencum-skautsky-videotym-hleda-kameramany-redaktory-i-produkcni?autologin=1"

Přidej se k audiovizuálním nadšencům! Skautský videotým hledá kameramany, redaktory i produkční

Přidej se k audiovizuálním nadšencům! Skautský videotým hledá kameramany, redaktory i produkční

Jsme S.V.A.T., skautský video a audio tým. Jsme banda nadšenců, co skautují a pohybují se za kamerou, před kamerou, u kamery, baví je produkce nebo posprodukce. A hledáme další lidi do týmu.

Máme za sebou necelý rok existence - složili jsme se před Středoevropským jamboree, celé to natočili. Zvládli jsme natočit putující šátek ve 167 vteřinách či atmoškou nabitý videjko k Betlémskému světlu - a tak všelijak podobně.

Řekli jsme si, že by bylo fajn dát dohromady další nadšence, seskupit se, vybudovat značku, učit se navzájem a vzdělávat se. A proto je tu S.V.A.T., do kterého možná hledáme i právě Tebe.

Kdo najde uplatnění?

V zásadě každý! Nezáleží ani tak na úrovni dovedností, věku, ani pohlaví, jako na chuti a nadšení. A nehledáme zdaleka jen filmové odborníky, vítáme totiž:
  •  všehoschopné produkční
  •  nadšené kameramany
  •  upovídané moderátorky
  •  kreativní grafiky
  •  odvážné střihačky
  •  ... a další!

 

Jak to funguje?

S.V.A.T. je neformální skupina. Přihlášením se nezavazuješ k žádnému předepsanému výkonu. Rádi Tě poznáme, zjistíme, co tě baví a zajímá,  a budeme Ti nabízet možnosti uplatnění. Je jen na Tobě, jestli je přijmeš.
Uveďme to na příkladu. Obrok má představu o zajištění videí, kontaktuje S.V.A.T. a ten vybereprodukční osobu, která bude Obrok řešit. Společně sladí představy a domluví si rozsah “zakázky”. Např. zjistíme, že jsou potřeba aspoň 2 kameramani, 2 střihači, 2 moderátoři, jeden operátor dronu a na přípravy akce jeden animátor. Obešleme členy S.V.A.T.u a podle jejich odpovědí sestavíme finální zakázku, která Obrok pořeší.
 
Členům S.V.A.T.u chceme podle možností zajišťovat technicku, odborná školení a další podporu a rozvoj.
Pokud tě naše nabídka zaujala, neváhej nezávazně vyplnit dotazník níže a my se ti ozveme!
 

Tak neváhej a www.svat.skauting.cz/pridejse!

 
(Jo a lajkněte nás!)
 
zakladatelé Vojta a Aleš
 
PS - obzvláště sháníme grafika :)
 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 765x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu