....

Chyba na stránce: Znáte mladého člověka, který pozitivně ovlivňuje život ve společnosti? Nominujte ho na cenu Gratias Tibi - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1709-znate-nejakeho-mladeho-cloveka-ktery-pozitivne-ovlivnuje-zivot-ve-spolecnosti-nominujte-ho-na-oceneni-gratias-tibi?autologin=1"

Znáte mladého člověka, který pozitivně ovlivňuje život ve společnosti? Nominujte ho na cenu Gratias Tibi

Znáte mladého člověka, který pozitivně ovlivňuje život ve společnosti? Nominujte ho na cenu Gratias Tibi

Gratias Tibi jsou ceny za občanskou aktivitu, občanský postoj či počin mladých lidí pozitivně ovlivňující život v komunitě či celé společnosti.

Vsoučasné době jsou nominace na cenu Gratias Tibi pro rok 2015 již otevřeny. Pokud tedy znáte někoho, kdo není ke svému okolí lhostejný, aktivně se zapojuje do řešení jeho problémů a nedostatků a pozitivně ovlivňuje život v komunitě nebo celé společnosti, máte příležitost navrhnoutho na ocenění.

Nominovat na ocenění může kdokoliv – organizace i jednotlivci, škola i učitel, přihlásit se může ale i sám jednotlivec či skupina a to ve třech věkových kategoriích:

  • mladí lidé ve věku žáků základní školy
  • mladí lidé ve věku středoškoláků
  • mladí lidé do 30 let

Více informací na stránkách: www.gratiastibi.cz

Uzávěrka nominací je 30. dubna 2015.

Vítězové získají možnost seznámit se s životem a aktivitami mladých lidí v Norsku během cesty, kterou věnuje Velvyslanectví Norského království v ČR, nebo absolvují studijní cestu do Štrasburku organizovanou pod záštitou Poslaneckého klubu Evropského parlamentu.

O ceně

"První ročník ceny Gratias Tibi jsme vyhlásili s cílem ocenit občanskou aktivitu, občanský postoj či počin mladých lidí pozitivně ovlivňující život v komunitě či celé společnosti. Chtěli jsme reagovat na fakt, že se v poslední době objevuje stále více nejrůznějších iniciativ mladých lidí. Jejich aktéři jistě prožívají radost a zadostiučinění z vlastní činnosti a my chceme tento zážitek obohatit o pocit uznání a vědomí, že se společnost zajímá o to, co dělají a váží si toho."


S použitím textů ze strukturovanydialog.cz a gratiastibi.cz
Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 495x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu