....

Chyba na stránce: Sleduješ grafické materiály v Junáku? Pomoz mapovat grafickou stopu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1712-sledujes-graficke-materialy-v-junaku-pomoz-nam-mapovat-grafickou-stopu-junaka?autologin=1"

Sleduješ grafické materiály v Junáku? Pomoz mapovat grafickou stopu!

Sleduješ grafické materiály v Junáku? Pomoz mapovat grafickou stopu!

Jak zřejmě víš, chystá se nový jednotný vizuální styl Junáka. Pro tuto příležitost se Pracovní skupina Náčelnictva rozhodla mapovat tzv. grafickou stopu Junáka. Tato stopa bude sloužit jako ilustrace grafické situace v Junáku. Proto Tě chceme požádat o pomoc – na e-mail logo@skaut.cz pošli grafické materiály, které Tě obklopují a zároveň se týkají Junáka a skautingu samotného!

Jaké materiály bychom rádi obdrželi? Loga, grafické identity, letáky na nábory či akce pořádané skauty, nástěnky ve Vaší klubovně, fotografie kluboven samotných, webové stránky, trička, šátky, táborové umění a transparenty a další – výběr není typově limitován. Jediným omezením je předchozí použití, nejedná se o soutěž, a proto nic nevytvářej pouze pro tuto příležitost, chceme získat celkový průřez vším, co v Junáku vzniká a co je v něm používáno. Zasílat můžeš i příspěvky, které nejsou z Vašeho střediska, o kterých víš, že by měly být ve výběru zařazeny.

Soubory prosím posílej do 23. dubna v obvyklých obrazových formátech (.png, .jpg, .PDF). Přijaté soubory nebudou nijak komentovány, hodnoceny a ani upravovány. Díla budou pouze protříděna a použita pro ilustraci prostředí a potřebné grafické úrovně materiálů v Junáku. Poslouží jako reference pro grafická studia, která se zúčastní tendru na nové logo a jednotného vizuálního stylu Junáka.

Veškeré zatím odeslané příspěvky si můžeš prohlédnout dle typu na adrese: http://goo.gl/Z78TL7. V případě otázek se neváhej obrátit na e-mail lukas.neuheisl@skaut.cz.

Za pracovní skupinu Náčelnictva Junáka pro jednotný vizuální styl

Lukáš Neuheisl

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1914x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu