....

Chyba na stránce: Křižovatka je otevřená. Co uvidím bez přihlášení a k čemu je lepší se přihlásit? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1729-krizovatka-je-otevrena-co-uvidim-bez-prihlaseni-a-k-cemu-je-lepsi-se-prihlasit?autologin=1"

Křižovatka je otevřená. Co uvidím bez přihlášení a k čemu je lepší se přihlásit?

Křižovatka je otevřená. Co uvidím bez přihlášení a k čemu je lepší se přihlásit?

Křižovatka je od začátku týdne otevřená pro čtení i bez nutnosti přihlášení. Pomalu se to začíná projevovat růstem návštěvnosti nebo ve výsledcích vyhledávání na Google.

Co je na otevření Křižovatky zajímavého a co se hodí vědět pro pohodlnější práci?

Co otevření přineslo - nové nebo snadněji použitelné funkce

Bez přihlášení teď můžete číst skoro celou Křižovatku. Ale jsou tu i další výhody. Práce s Křižovatkou není rychlejší jen proto, že není potřeba se přihlašovat, je teď o něco rychlejší celkově.

Za zmínku stojí také pohodlnější a hlavně hezčí sdílení článků na Facebook (zobrazuje obrázek i název článku). Vyzkoušejte to a uvidíte.

Také je tu konečně funkční RSS. Tento zdroj novinek pro svou čtečku najdete na této adrese:

Pokud byste uvítali ještě nějaký jiný výpis, než jen souhrn zpráv z celé Křižovatky, pište do komentářů, co by měl takový vlastní výpis RSS mít.   

Otevřené není všechno - kdy je potřeba se přihlásit

Pořád je ale nejlepší být při čtení Křižovatky přihlášený. Budete tak mít k dispozici veškeré funkce webu a všechen obsah. Stále totiž existují části Křižovatky, které jsou bez přihlášení skautským účtem nepřístupné. Jsou to hlavně sekce o STS a dalších benefitech, některé dokumenty a vybrané články (v tuto chvíli možná spíš "článek"). Stejně tak pro tvorbu obsahu a zapojení do diskuzí je nutné se přihlásit.

K čemu je nutné se přihlásit skautským účtem?

  • psaní článků a vůbec práci v administraci,
  • psaní ale i čtení komentářů,
  • nastavení sledovaných témat v "články pro mě",
  • přidávání bodů/hodnocení článkům,
  • k práci s personalizovaným menu přihlášeného uživatele (zelené menu).

 

Přihlašování - skautIS a propojené účty

K využití většiny výhod přihlášeného uživatele je potřeba mít skautský, tzv. propojený účet. To ve zkratce znamená, že moje přihlašovací údaje jsou zároveň přiřazené k údajům o mé osobě ve skautISu. Podle toho se pozná, že jsem členem Junáka a je možné mi zpřístupnit funkce (komentáře, psaní článků, sledování tagů, které vás zajímají, odběr e-mailových newsletterů) a informace pouze pro členy (například STS). Propojení účtu je jednoduché a dělá se jen jednou za život. Přečtěte si jak na propojení účtu - stačí pár kliknutí.

Zkuste si to

Pouze číst o nových funkcích webu není až taková zábava, nejlepší je si to rovnou vyzkoušet. Tak si třeba do své čtečky přidejte konečně dostupný RSS kanál Křižovatky. Nebo začněte pohodlně a snadno sdílet článků na Facebook (u každého článku v pravém pruhu pod odkazem "sdílení"; stejně tak kdykoli na Facebooku vložíte odkaz na Křižovatku, načte si název a další údaje o článku přímo z webu).

Chyby a problémy

Pokud něco nefunguje správně nebo máte nápad, jak by mohlo fungovat lépe, neváhejte používat červené tlačítko pro hlášení chyb dostupné na každé stránce Křižovatky (vpravo dole).

Díky podnětům co takto chodí, už se podařilo opravit nebo zlepšit spousty věcí. Kdyby nešlo o chyby, skoro by bylo na místě napsat, že se těšíme na další podněty. Ale určitě za každé nahlášení děkujeme.

František Šereda (Moulin)
redaktor interní komunikace

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2367x

Práce s článkem

9
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

6 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu