....

Chyba na stránce: Skautské triko s obrázkem, který nadchl tisíce lidí. Líbí se i vám? Připomínkujte návrhy - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1769-triko?autologin=1"

Skautské triko s obrázkem, který nadchl tisíce lidí. Líbí se i vám? Připomínkujte návrhy

Skautské triko s obrázkem, který nadchl tisíce lidí. Líbí se i vám? Připomínkujte návrhy

V půlce března jsme na skautské facebookové stránce zveřejnili obrázek, který posbíral nejvíc lajků neboli kladných vyjádření v celé historii profilu (přes 3 000). Aktuálně pro vás připravujeme výrobu nových skautských trik s podobným motivem - tedy vlastně tím samým, ale ještě víc vypiplaným. S návrhy už jsme nyní ve finále. Pořád nám ale zbývá ještě několik rozhodnutí k rozlousknutí. Chcete nám v tom pomoci a zároveň ovlivnit konečnou podobu trik?

Různé varianty trik, která je ta vaše?

Prohlédněte si pozorně v náhledech vizualizace motivů na trikách (pokud chcete vidět obrázek ve větším formátu, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a potom si z nabídky vyberte možnost "Zobrazit obrázek"). Zaměřte se přitom na následující vlastnosti:

  • Barva trika
  • Barva obrysu obrázku a textu
  • Výraznost jednotlivých textových prvků
  • Jazyková mutace nápisů

POTÉ SE PROSÍM VYJÁDŘETE K JEDNOTLIVÝM BODŮM VE FORMULÁŘI

Poznámka: Nebojte se, že bychom zapomněli na dámy. Nyní ale testujeme pouze formální prvky. Trika v dámském střihu necháme vyrobit spolu s těmi pánskými, jakmile budeme mít v ruce konečný motiv!

Nemusíte pouze vybírat z možností. Komentujte, co vás napadne

Rádi zohledníme i jakékoliv další připomínky a náměty. Zamlouvá se vám celý nápad? Připadají vám trika pěkná? Nosili byste je? Pište nám svá vyjádření do komentářů ke článku nebo na email tomas.vovsik@junak.cz.

Jak uzrál nápad na nová skautská trika?

Nejdříve jsme zaznamenali existenci trika světových skautů, na kterém slibovací ruka ve facebookovém stylu figurovala jako hlavní motiv. Moc se nám to líbilo. Řekli jsme si, že by z toho mohl být úspěšný obrázek na náš skautský facebook a vyrobili jsme si svůj originál. Úspěch se dostavil, to jsme čekali. Ale rozhodně jsme nečekali rekordní úspěšnost příspěvku. Jenže když obrázek zaznamenal až tak velký ohlas, měli bychom ho nějakým novým způsobem nabídnout zájemcům a zájemkyním ještě jednou, nejlépe nějak hmotně, ne? To je jasná věc, shodli jsme se. A tak jsme se vrátili ke kořenům. Co vzniklo na triku, vracíme zpátky na triko, ale přizpůsobené pro naše české prostředí, na naše vlastní nové skautské triko :)

Triko vyrábíme po dohodě a se souhlasem Světového skautského obchodu.

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1531x

Práce s článkem

5
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

8 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu