....

Chyba na stránce: Svatý Jiří už pomalu přijíždí! Co plánujete se svojí družinou, oddílem, střediskem či přístavem? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1781-svaty-jiri-uz-pomalu-prijizdi-co-planujete-se-svoji-druzinou-oddilem-strediskem?autologin=1"

Svatý Jiří už pomalu přijíždí! Co plánujete se svojí družinou, oddílem, střediskem či přístavem?

Svatý Jiří už pomalu přijíždí! Co plánujete se svojí družinou, oddílem, střediskem či přístavem?

Blíží se svátek svatého Jiří, a tudíž i náš skautský den! Jistě máte plno plánů, ať už v rámci schůzky, nebo výpravy (když už je to letos tak krásně v pátek!). Dejte nám vědět právě o Vaší akci, ať už je její velikost jakákoliv. Malý oheň je pro nás stejně zajímavý jako velká slavnost u Vás v klubovně, či dokonce průvod celým Vaším městem.

Proč to chceme vědět?
Každoročně je o Junáku a o tomto pro nás významném dni zmínka v médiích a my chceme, aby v nich byli vidět opravdoví lidé, na kterých naše organizace stojí. Jednotlivé příběhy tvoří celek. Dejte nám příležitost vyprávět i Váš příběh!

Neváhejte tedy do komentáře pod tento článek (nebo e-mailem na karel.frnka@skaut.cz) napsat, co, kde, kdy přesně, s kým, v jakém počtu chystáte, nejsou třeba žádné velké podrobnosti, klidně dodejte i nějakou zajímavost. Samozřejmostí je, že vůbec nemusíte být pořadatelé na to, abyste se zde o akci zmínili! Stejně tak Vám bohužel nemůžeme garantovat, že bude právě Vaše akce v médiích.

Celý komunikační tým děkuje za spolupráci!

Karel Frnka (Karlík)
redaktor externí komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 705x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu