....

Chyba na stránce: Perplex uvádí: český skauting po revoluci a revoluci v online vzdělávání - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1820-cesky-skauting-po-revoluci-a-revoluce-v-online-vzdelavani-se-potkaji-na-podiu-perplexu?autologin=1"

Perplex uvádí: český skauting po revoluci a revoluci v online vzdělávání

Perplex uvádí: český skauting po revoluci a revoluci v online vzdělávání

Perplex – „nejrychlejší večer ve skautské historii“ se popáté odehraje ve čtvrtek 14. května od 20.00, tradičně v pražském kině Ponrepo.

O demokracii v oddíle bude mluvit Libor Pospíšil, o online kurzech František Dalecký a o grafickém designu pro nedesignéry David Urban. K nim se přidá Petr Ryska z projektu Praha Neznámá s povídáním o turisty nenavštěvovaných ale překvapivě zajímavých pražských zákoutích a Slávek Janov – Nashville, který poodkryje vzpomínky na český porevoluční skauting. Každý z nich na to bude mít pouhých 8 minut a 20 vteřin a 25 obrázků, což je příznačné pro extravagantní prezentační formát Pecha-kucha.

Účast slíbily také dívky z Lyry, které na Perplexu předestřou esenci dívčího skautingu. O skautingu mezinárodním bude vyprávět Magdalena Žárská – Skippy, která jej čtyři roky každodenně zažívala ve švýcarském skautském centru Kandersteg. Svůj příspěvek si chystá i Andrea Kosařová, která stála u zrodu pražského otevřeného pracovního prostoru Pracovna. A do série úvah o tom, co by dnes mělo skauty pálit, se možná zapojí i Tomáš Obdržálek – Vrt.

Medailonky všech mluvčích najdete na perplex.skauting.cz.

Perplex vol. 5
  • Ve čtvrtek 14. května od 20.00
  • kino Ponrepo, Bartolomějská 11 – blízko Národní třídy, Praha 1
Vstupenky:
  • elektronicky na účet 2000360558/2010 (variabilní symbol: 371, ve zprávě uveďte svůj email) nebo osobně (na ústředí a ve Skautském institutu) nebo na místě. Do 10.5. jsou vstupenky za levnější sazbu! Více o nákupu vstupenek na perplex.skauting.cz.

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2269x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu