....

Chyba na stránce: Open-air festival Skautská alternativa vol. 6 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1829-open-air-festival-skautska-alternativa-vol-6?autologin=1"

Open-air festival Skautská alternativa vol. 6

Open-air festival Skautská alternativa vol. 6

Již pošesté hostí skautský areál bývalé celnice na Vltavské v Praze tuto výjimečnou akci! Všem návštěvníkům nabídne jako obvykle odpoledne plné zábavných disciplín a workshopů, na které hned na dvou pódiích navážou vystoupení hudebních kapel. Poprvé se na Skautské alternativě představí kapela Traband, z nejznámějších jmen ji doplní Živé kvety ze Slovenska. Celkem se představí šest více i méně alternativních uskupení.

V sobotu 23. 5. 2015 od 13:30 odstartuje nad stanicí metra Vltavská již šestý ročník open-air festivalu Skautská alternativa na Sedmičce. Odpoledne tradičně otevře řada zajímavých a neokoukaných disciplín, workshopů a aktivit, které jsou cílené především na děti, mládež, případně i celé rodiny. Od 15:00 se potom přidá hudební program různých interpretů z alternativní scény.

Podívejte se na stránky festivalu! 

Letos program nabídne skvělý Traband, který českou alternativní scénu brázdí již dvacátým rokem a na festival přiveze svoji novou desku Vlnobeat. Ze Slovenska se po třech letech vrátí Živé kvety, takto přímočará kapela se silným společenským přesahem, by na české scéně dnes těžko hledala protějšek. Dále se můžeme těšit na americko-britské uskupení Turpentine Ray, alternativní country v podání Kojotů či poeticko-bulvární písničkový Byl pes. Nově pak dostanou prostor i začínající kapely ze skautských řad, které tentokrát zastoupí Hectic Cactus.

Slevněné vstupenky v předprodeji můžete zakoupit v Junshopu či v Polí5.

Občerstvení všeho druhu bude k dispozici po celou dobu konání akce, chybět nebudou ani originální pochutiny – to vše v samém středu Prahy na místě, kde by to možná málokdo čekal. 

Přidejte se k nám i na Facebooku!


Za tým pořadatelů festivalu

Karel Frnka

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1568x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu