....

Chyba na stránce: Informujte rodiče o možnosti získat příspěvek od pojišťovny na úhradu dětského tábora - AKTUALIZOVÁNO - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1854-informujte-rodice-o-moznosti-ziskat-prispevek-od-pojistovny-na-uhradu-detskeho-tabora?autologin=1"

Informujte rodiče o možnosti získat příspěvek od pojišťovny na úhradu dětského tábora - AKTUALIZOVÁNO

Informujte rodiče o možnosti získat příspěvek od pojišťovny na úhradu dětského tábora - AKTUALIZOVÁNO

Některé zdravotní pojišťovny poskytují příspěvky pohybové volnočasové aktivity, do nichž spadají i letní tábory. Oproti předchozím letem na tábory v letošním roce nepřispívá Všeobecná zdravotní pojišťovna. Níže naleznete přehled s odkazy, které obsahují podmínky poskytnutí příspěvku u jednotlivých pojišťoven.

Všeobecná zdravotní pojišťovna - nepřispívá

Pojišťovna ministerstva vnitra - příspěvek ve výši 500,- Kč pro děti od 7 do 15 let, podrobnější informace jsou k dispozici zde, nákup musí být realizován v období od 1. 4. 2015 do 30. 6. 2015 (doklad o zaplacení)

Oborová zdravotní pojišťovna - přispívá těm svým klientům, kteří jsou registrování ve Vitakartě (oproti připsaným kreditům) - více informací je k dispozici zde

Vojenská zdravotní pojišťovna - nepřispívá

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda - příspěvek ve výši 500,- Kč pro děti a mládež od 6 do 20 let, v rámci balíčku pro žáky a studenty, příspěvek je proplácen do 31. 12. 2015 (více zde)

Průmyslová zdravotní pojišťovna - příspěvek až 500,- Kč pro děti od 6 do 16 let, příspěvek může být proplacen pouze 1x během školní docházky dítěte!, přesné podmínky příspěvku jsou k dispozici zde

Revírní bratrská pokladna - nepřispívá

 

Lenka Šablová, asistentka starosty

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2244x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu