....

Chyba na stránce: Objednej si členskou kartu teď a do tábora ji máš v peněžence - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1856-objednej-si-clenskou-kartu-ted-a-do-tabora-ji-mas-v-penezence?autologin=1"

Objednej si členskou kartu teď a do tábora ji máš v peněžence

Objednej si členskou kartu teď a do tábora ji máš v peněžence

Hola hej, už je to tady, další oficiální rozesílka Členských karet Junáka. Co to znamená? Předně to, že můžeš získat stylovou kartičku plnou výhod, ještě než odjedeš na tábor nebo prostě kamkoliv na prázdniny. A věř tomu, vyplatí se to. Obzvlášť v létě plném všemožných expedičních příležitostí přijde vhod například cestovní pojištění již od 190 Kč na rok. Ale tím to nekončí...

Členská karta Junáka nabízí pěknou řádku slev všem skautům a skautkám do 30 let. Díky splnění této podmínky získávají držitelé a držitelky karty automaticky EYCA rozšíření čili možnost využívat všechny bonusy Evropské karty mládeže. Těch je nespočet včetně slev na zboží v různých obchodech, na kulturní akce nebo na vstupy do památek a zábavních center.

Aktuálními výhodami jsou například sleva na registračním poplatku při účasti na zahraničních Workcampech, 20 % sleva při vstupu do lanových center a na paintball a 10 % sleva na RC modely. Nejde znovu nezmínit ani nejvýhodnější cestovní pojištění v ČR. To opravdu stojí přinejmenším za pozornost.

Jak si kartu objednat?

Členská karta Junáka stojí 45 Kč/kus a aktuálně je možné ji objednávat do 7. června. Během června pak rovnou probíhá distribuce karet a se začátkem prázdnin už ji máš v kapse.

NÁVOD NA OBJEDNÁNÍ KARTY

Více informací hledej na www.eyca.cz a www.skaut.cz/karta

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1418x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu