....

Chyba na stránce: Jak přežít tábor se dočtete v novém čísle Skautingu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1862-jak-prezit-tabor-se-doctete-v-novem-cisle-skautingu?autologin=1"

Jak přežít tábor se dočtete v novém čísle Skautingu

Jak přežít tábor se dočtete v novém čísle Skautingu


Programy - hotové. Jídelníček - hotový. Služby v kuchyni - hotovo. Vedoucí - taky hotoví. 

Příprava táborů začíná nabírat slušné obrátky, souhlasíte? Na čtení časopisu nezbývá moc času, přesto bychom vám rádi doporučili některé články, které přípravu i realizaci tábora zjednoduší nebo alespoň zpříjemní. 

Z kategorie Hodí se zařadit doporučujeme článek o jídelníčku pro strávníky se specifickými potřebami, jako jsou alergie na lepek nebo laktózu, tipy na to, jak předcházet krizovým situacím a reagovat na ně, a určitě taky osm tipů k odpovědnému táboru, které vám možná pomůžou při rozhodování o tom, co s sebou na tábor vzít a nevzít. 

teepee na taborePlošnou na kávu, zelený čaj, kofolu a čokoládu pro táborové vedoucí se nám bohužel vyjednat nepodařilo, napsali jsme ale článek  o tom, jak na táboře relaxovat a regenerovat. Zní to jako dobrý vtip, ale zkuste na to myslet dřív, než si budete cpát sirky do očí :) Odpočívat můžete třeba v době, kdy mají děti volno - i o tom se v časopise dočtete, konkrétní tipy pro osobní pohodu pak popisují jednotliví vedoucí v anketě. Už před táborem se taky vyplatí myslet na to, že ho později budete muset proúčtovat. Jak si práci usnadnit píše Kecka. 

A pokud nechcete žít jenom táborem, určitě nevynechejte články o úkolování lidí na středisku, který vychází z vlastní zkušenosti kunratického střediska, nebo nápad na rádcovský kurz Sojčáků z Děčína

Celé číslo doplňuje sloupek náčelníka o tom, že jsme všichni jedné krve, instant na zdolávání strachu nebo text o pilířích vodního skautingu. A jestli chcete, aby za pár let četl tyhle řádky někdo z vašich nástupců, začněte s nimi plánovat - jak na to se píše v článku Až budu velká. 

Celý časopis stáhujte tady 

Přejeme vám tedy příjemné čtení nového čísla - ať už v křesle, v šalině, cestou na tábor, na latríně nebo v houpací síti (námi vyzkoušená kombinace je houpací síť, hrnek kafe a kus buchty), klidné a příjemné tábory, vandry i expedice a spoustu západů a východů slunce!

redakce časopisu Skauting

KEEP CALM AND SURVIVE THE CAMP!
 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1782x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu