....

Chyba na stránce: Od srpna bude nová smlouva pro pojištění nemovitého a movitého majetku organizačních jednotek Junáka - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1872-od-prazdnin-bude-nova-smlouva-pro-pojisteni-nemoviteho-a-moviteho-majetku?autologin=1"

Od srpna bude nová smlouva pro pojištění nemovitého a movitého majetku organizačních jednotek Junáka

Od srpna bude nová smlouva pro pojištění nemovitého a movitého majetku organizačních jednotek Junáka

V průběhu června je v plánu jednání o nové pojistné smlouvě pro pojištění majetku přihlášených jednotek Junáka. V souvislosti s touto změnou máme možnost upravit (=vylepšit) pojistné podmínky. Obracím se tedy na Vás s prosbou o zaslání konkrétních návrhů úprav stávající pojistné smlouvy.

Pojistná smlouva uzavřená s pojišťovnou Allianz skončí k 1. 8. 2015, proto bude v průběhu června probíhat jednání o konktrétní podobě nové smlouvy.
Do 14. června 2015 bych ráda shromáždila návrhy, nápady či zjištění, co by bylo možné oproti stávající smlouvě vylepšit/zdokonalit. Stávající smlouva je ke stažení v tomto článku na křižovatce.
Samozřejmostí je, že se pokusíme zachovat stávající podmínky (nebo vyjednat výhodnější), aby změna smlouvy neměla výrazný vliv na již pojištěný majetek.

Své návrhy, prosím, zasílejte na e-mail petra.vlckova@junak.cz, případně vkládejte do diskuze k tomuto článku.
Za podnětné návrhy předem děkuji.

Petra Vlčková
koordinátorka dotací a pojištění

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 801x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu