....

Chyba na stránce: Skaut lajk placky pro radost nebo jako levná táborová odměna - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1878-skaut-lajk-placky-to-je-levna-a-stylova-taborova-odmena?autologin=1"

Skaut lajk placky pro radost nebo jako levná táborová odměna

Skaut lajk placky pro radost nebo jako levná táborová odměna

Lajkovací mánie pokračuje. Chcete sjednotit styl se svým novým Skaut lajk tričkem? Nebo se vám motiv trička líbí, ale rádi byste ho měli zpodobněný v decentnější formě? Sháníte táborové ceny nebo dárečky pro mladší ročníky v oddíle? Pokud je odpověd alespoň na jednu otázku ano, skautské Skaut lajk placky jsou tu pro vás!

Skaut lajk plackaSkaut lajk placky nabízíme ve dvou velikostech:

Placka Skaut Lajk 25 mm (15 Kč)
Placka Skaut Lajk 32 mm (15 Kč)

Jak jste si asi všimnuli, cena je navzdory rozdílné velikosti stejná, jedná se tedy o čistě estetickou volbu, která není z vaší strany ničím limitovaná :)

Víc jak stovka dalších skautských placek v eshopu

Že něco zrovna nevypadlo z výrobní linky, neznamená, že to není kvalitní a atraktivní. Ve skautském eshopu skaut.cz/obchod najdete přes sto dalších designů skautských placek z dřívějších sérií. Věříme, že z takto velkého výběru si vyberete ten svůj vysněný button, ať už tedy pro sebe, nebo pro svůj oddíl.
P.S.: Děti placky milují.

Více na: skaut.cz/obchod

Zpátky ke kořenům, tedy k tričku. Tam to všechno začalo

U příležitosti tohoto článku samozřejmě nemůžeme nezmínit prvopočátek v tvorbě Skaut lajk produktů. Je jím zbrusu nové Skaut lajk tričko, které má zatím velmi pozitivní ohlasy. Nepromarněte svou nákupní šanci, pokud máte o tričko zájem, ať máte příležitost vybrat si z celé škály barev i velikostí.

Více v článku
nebo rovnou na: skaut.cz/obchod

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1238x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu