....

Chyba na stránce: Přihlašte se na mezinárodní skautský tábor v Rumunsku Nocrich C.A.M.P. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1893-nocrich-c-a-m-p-prihlaste-se-na-mezinarodni-skautsky-tabor-v-rumunsku?autologin=1"

Přihlašte se na mezinárodní skautský tábor v Rumunsku Nocrich C.A.M.P.

Přihlašte se na mezinárodní skautský tábor v Rumunsku Nocrich C.A.M.P.

Rumunské skautské centrum Nocrich pořádá v srpnu tradiční mezinárodní setkání skautů a skautek ve věku 15-25 let "Nocrich C.A.M.P." s bohatým programem zaměřeným na objevování kultrurního dědictví a starých řemesel oblasti Hartibaciu Valley. Díky podpoře programu Erasmus+ je účast i doprava pro účastníky z Junáku zdarma!

Nocrich je mezinárodní centrum rumunských skautů pod transylvánskými horami nedaleko města Sibiu. Centrum se nachází ve stejnojmenné vesnici - tvoří ho bývalá fara s velkým pozemkem v těsné blízkosti kostela. Nocrich pomáhají provozovat dobrovolníci z různých zemí - po celý rok hostí skautské skupiny nebo jednotlivce na pobytech a organizovaných akcích. Nocrich C.A.M.P. je mezinárodní tábor, na který se každoročně sjede kolem padesátky účastníků z evropských skautských organizací.

  • kdy: 3. -13. srpna 2015
  • pro koho: Junák může vyslat 5 účastníků ve věku 15-25 let s jedním vůdcem skupiny starším 18 let
  • kde: mezinárodní skautské centrum Nocrich v Rumunsku
  • cena: díky podpoře z programu Erasmus+ účast i doprava zdarma
  • program: různorodé aktivity (řemesla, hudba, vaření, folklorní tance, filmové večery, objevování historie okolních vesnic, mezinárodní poznávací programy) zastřešené letošním tématem objevování kulturního dědictví a tradičních řemesel oblasti Hartibaciu Valley
  • podrobné informace v přiloženém souboru

Přihlašování je možné skrz online přihlašovací formulář. Na vaše přihlášky se do 20. června těší zahraniční odbor Junáka - po tomto termínu provede výběr účastníků a jejich údaje přepošle organizátorům do Nocrichu.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese international@junak.cz.


Barbora Brtnová - Šalupa, asistentka zahraniční zpravodajky

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 973x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu