....

Chyba na stránce: Skautské bloky, zápisníky a reflexní pásky na eshopu TDC - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1898-skautske-bloky-zapisniky-a-reflexni-pasky-na-eshopu-tdc?autologin=1"

Skautské bloky, zápisníky a reflexní pásky na eshopu TDC

Skautské bloky, zápisníky a reflexní pásky na eshopu TDC

Nakupujte vše na jednom místě - v naší nabídce najdete i bloky a zápisníky z Junu nebo tvořivé hry pro nejmenší.

Zápisníky

Vemte je na tábor a zapisujte do nich zážitky z noční hlídky. Nebo je dejte starším dětem na konci tábora jako odměnu za jejich snažení.

Červený a modrý mají na přední straně kresbu od zakladatele skautingu Roberta Baden-Powella, zelený znak Junáka. Na všech je název Junáka, mají kroužkovou vazbu a propisku v příslušné barvě a padesát čistých listů bez linek.

Cena: 99 Kč

Pokud hledáte něco trochu jiného, máme v nabídce i krásné bloky od Lucie Ernestové, grafičky stezek, nováčků a dalších skautských průvodců. "Lapače nápadů, kreseb a myšlenek" mají rovněž kroužkovou vazbu, Duha a Rozhodnout se (s plachetnicí) jsou čisté, Drak linkovaný.

Cena: 75 / 95 Kč

Trhací bloky

Jednoduché trhací bloky s různými motivy, hodí se jako skautský propagační předmět nebo pro členy vašich oddílů.

Stojí 20 nebo 25 Kč. Objednejte si.

Reflexní pásky
Reflexní páska vhodná na všechny aktivity, kde potřebujete být vidět. Páska je samonavíjecí a proto není problém ji mít připevněnou na noze ruce, batohu, kočárku... Zvlášť se hodí na kolo. Vyberte si ze čtyř skautských motivů.
Rozměry: 34*3 cm.
 
 
V internetovém obchodě www.skaut.cz/obchod najdete stovky dalších propagačních předmětů od tužky po létající talíř. A znáte skautské šperky?
 
Hry od Lucie Ernestové
 

Doplnili jsme nabídku krásných tvůrčích výrobků pro děti od Lucie Ernestové, grafičky mj. skautských stezek, nováčka a dalších. O jejích zábavných "knížkohrách" pro děti si přečtěte v článku Výtvarně skvostné deskovky pro nejmenší i jejich rodiče a vedoucí.

CESTA K SOBĚ může být pro vás odrazovým můstkem pro důvěrná povídaní a přemýšlení o životních principech, která nám pomáhájí chápat základní lidské hodnoty, rozumět svým náladám, znát své talenty, důvěřovat si, učit se sebereflexi… Moudrost a sílu máme v sobě. Celý život se ji učíme přivádět do každodenního života. Vyberte kartičku a pak si o ní povídejte nebo přemýšlejte. Vzpomeňte si na vlastní zkušenosti a prožitky, které se vám vybaví k danému tématu. Nikdy nevíte, co vás samotné napadne nebo se dozvíte od ostatních. Učte se, hledejte, vyprávějte, naslouchejte… Není lepší odměny, než najít vlastní spokojenost.

Vyberte si http://www.obchod.skaut.cz/podle-vyrobce/lucie-ernestova.

Míša Čakrtová - Střízlík

TDC

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 820x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu