....

Chyba na stránce: Přečtěte si zprávy ústředí za červen - pěkně pokupě v jednom Balíčku - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1901-prectete-si-zpravy-ustredi-za-cerven-pekne-pokupe-v-jednom-balicku?autologin=1"

Přečtěte si zprávy ústředí za červen - pěkně pokupě v jednom Balíčku

Přečtěte si zprávy ústředí za červen - pěkně pokupě v jednom Balíčku

"Ach, proč já si jen neobjednal/a newsletter se zprávami z ústředí," povzdechnete si možná, když máte za to, že vás minul červnový Balíček s důležitými informacemi ze skautského dění (třeba o táborech). Nebojte, neminul. Ehm, tedy vlastně ano, minul, ale můžete se na něj zpětně podívat a potom se poučeni díky tomuto článku přihlásit k mailingovému odběru příštích rozesílek. 

Na jednotlivé Balíčky, které rozešleme, budeme teď nově odkazovat také každý měsíc zde na Křižovatce. Je to jednoduché, pro rozkliknutí odkazu si budete moci přečíst stejný newsletter, který byl rozeslán na tisíce adres v původní podobě. Dost řečí, vyzkoušejte to sami:

PROHLÉDNĚTE SI BALÍČEK ZA MĚSÍC ČERVEN

Najdete v něm například následující zprávy:

Objednávka newsletteru: Nejlepší cesta, jak mít novinky naservírovány na stříbrném podnose

Pokud si nechcete novinky cíleně procházet a hlídat, je nejlepší objednat si posílání novinek mailem. Každý měsíc pak prostě přistane Balíček ústředí do vaší mailingové schránky a vy už se o nic nemusíte starat. Objednání Balíčku je velmi jednoduché, stačí čtyři kliky a je to.

Nejdříve si rozkliknete v pravém horním rohu Křižovatky své osobní menu, v něm kliknete na tlačítko "Můj newsletter", načež se vám objeví vyskakovací okno, ve kterém zaškrtnete políčko "Informační balíček Kanceláře ústředí Junáka pro organizační jednotky" a potvrdíte. Voilà, jste přihlášeni k odběru Balíčku!

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 809x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu