....

Chyba na stránce: Tipy na top táborové odměny, které zaručeně potěší - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1909-tipy-na-top-taborove-odmeny-ktere-zarucene-potesi?autologin=1"

Tipy na top táborové odměny, které zaručeně potěší

Tipy na top táborové odměny, které zaručeně potěší

Pro mnoho oddílů se jedná o každoroční klasiku. S přípravou tábora je tolik práce, že na  řešení táborových odměn nebo pokladů nezbývá už moc času. Přitom pěkné skautské věcičky za chvilku pozornosti určitě stojí, protože při obdarování dokážou udělat větší radost než nějaké narychlo vymyšlené ceny, jen aby se neřeklo.

Abychom vám tedy  celou situaci ulehčili, nabízíme vám výběr toho nejlepšího ze skautské nabídky. V tomto článku si ukážeme takovou deluxe kolekci spíše pro starší skauty a skautky, v příštím článku zase představíme zajímavé produkty, které lze kupovat díky nízké ceně opravdu ve velkém a jsou vhodné pro mladší.

Skaut lajk trička

Skaut lajk trička se vám líbí a sluší vám. Největší ohlas vzbudily u teenagerů, ale kupují si je samozřejmě skauti a skautky jakéhokoliv věku. Lajkujete skauting? Tak to dejte všem vědět!

Kupujte na: skaut.cz/obchod
Cena: 259 Kč

Skautské náušnice

Když spatřily skautské šperky světlo světa, okamžitě zaznamenaly vlnu zájmu. Ženy a dívky konečně získaly možnost ozdobit se něčím skautským a zároveň něžným. Nabídka skautských náušnice se navíc už hned několikrát rozrostla. V současnosti je možné koupit kovové náušnice, korálkové nebo pryskyřicové.

Kupujte na: skaut.cz/obchod
Cena: od 59 Kč v závislosti na druhu

Skautská plátěná taška

Milá záležitost za nízkou cenu, která je k užitku, když jdete na třeba nákup nebo k vodě, ale také na parádu. V současnosti přemýšlíme o nových designech. Máte nápad? Napište nám do komentářů, jaký grafický motiv byste chtěli mít na své skautské plátěné tašce.

Kupujte na: skaut.cz/obchod
Cena: 55 Kč

Skautský létací talíř Diskopsobolos

Ať to frčí, ať to lítá. Víte, kdo je to Diskobolos? Jestli vás neopustily školní vědomosti, tak víte, že je to slavný atlet, který byl vysochán do ještě slavnější sochy. Ale kdo je to Diskopsobolos? To asi nevíte, co? :) Skautský nebo také chodský pes s tělem vrhače disků. Co jiného by také mělo zdobit skautský disk, že...

Kupujte na: skaut.cz/obchod
Cena: 289 Kč

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1856x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu