....

Chyba na stránce: Jak jsem koupil 24 skautských táborových odměn za 703 Kč. Do půl hoďky bylo hotovo - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1930-jak-jsem-koupil-24-skautskych-taborovych-odmen-za-703-kc-do-pul-hodky-bylo-hotovo?autologin=1"

Jak jsem koupil 24 skautských táborových odměn za 703 Kč. Do půl hoďky bylo hotovo

Jak jsem koupil 24 skautských táborových odměn za 703 Kč. Do půl hoďky bylo hotovo

Znáte to, sedíme si takhle na oddílové radě a přesto, že jsme začali připravovat tábor s předstihem, doháníme resty. Převoz nákladu, převoz dětí, dolaďujeme program a materiály k němu. No jo, ale nemáme žádné táborové odměny. Tak jo, ujímám se tohohle úkolu a jdu na to. Jak jsem dopadl?

Šlo to fakt jednoduše. Přes www.skaut.cz/obchod jsem si vybral 24 pěkných skautských dárků, naklikal si objednávku a bylo to. Celkem mi bylo naúčtováno 703 Kč, to znamená necelých 30 Kč na jeden kus. Přitom jsem do výběru zařadil i hodnotnější kousky jako například skautské náušnice. Celý nákup navíc trval do třiceti minut a vyřídil jsem ho z pohodlí domova. Jasně, budu si muset zboží ještě dojít vyzvednout do kamenného JUNshopu, ale to byla čistě moje volba, která mi nejvíc vyhovovala. Stejně tak jsem si mohl nechat doručit balík na poštu, do ruky, PPLkem nebo na různá místa po celé ČR v rámci služby Zásilkovna.

Co všechno jsem nakoupil?

Další zajímavé produkty za levno

Takže na pohodičku, co myslíte? :)

Tomáš Vovsík
redaktor interní komunikace Junáka
vedoucí družiny vlčat a světlušek v oddíle Watuta

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 896x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu