....

Chyba na stránce: Čerstvé novinky z Jamboree: sledujte a sdílejte zážitky českých skautů a skautek - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1951-cerstve-novinky-z-jamboree-sledujte-a-sdilejte-zazitky-ceskych-skautu-a-skautek?autologin=1"

Čerstvé novinky z Jamboree: sledujte a sdílejte zážitky českých skautů a skautek

Čerstvé novinky z Jamboree: sledujte a sdílejte zážitky českých skautů a skautek

Téměř 300 skautů a skautek z Česka se nyní nachází v zemi vycházejícího slunce, kde až po uši propadnou duši světového skautingu a k tomu budou jíst suši. Sledujte to online!

Světová oslava skautingu

Jamboree je událost, při které se setkávají jednou za čtyři roky skauti a skautky z celého světa, aby spolu sdíleli společné hodnoty skautingu, bavili se a poznávali svět. První Jamboree hostovala Velká Británie, kolébka skautingu, v roce 1920. Aktuální 23. Jamboree teď vypukne v pro nás exotickém Japonsku od 28. července do 8. srpna.

Je pravděpodobné, že znáte někoho, kdo se této skautské události účastní. Ale i kdyby ne, tohle rozhodně není akce pouze pro ty, kteří si Jamboree opravdově užijí přímo v Japonsku. Jamboree je celosvětovou oslavou skautingu a vzájemného skautského porozumění.

SLEDUJTE proto každodenní novinky z místa dění, radujte se z nich, sdílejte je a podporujte český kontingent! :)
Aktuální novinky jsou k vidění ZDE na facebookové stránce českého kontingentu

 

Do Japonska letecky, kolmo i loďmo. A teď to začne!

Věděli jste, že do Japonska vyrazila druhá největší skautská výprava vůbec (ta největší byla ve Francii v roce 1947). A že to bude dobrodružné, bylo jasné už od samého počátku. Tak třeba: část výpravy se vydala do Japonska vládním letadlem, dva motoskauti starou škodárnou a podsadové stany v obrovských přepravních kontejnerech na lodi. Prostě wow...

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1182x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu