....

Chyba na stránce: #skaut je nově na Instagramu, sociální síti pro sdílení fotek. Omrkněte to! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1960-instagram?autologin=1"

#skaut je nově na Instagramu, sociální síti pro sdílení fotek. Omrkněte to!

#skaut je nově na Instagramu, sociální síti pro sdílení fotek. Omrkněte to!

I sociální sítě jsou místem, kde lze šířit dobré jméno skautingu. Junák – český skaut má oficiální profily na Facebooku, Twitteru a YouTube, v červnu k nim pak přibyl i účet na fotografické sociální síti Instagram.

Sledujte @SKAUTcz na Instagramu!

Patříte mezi uživatele fotografické sociální sítě Instagram? Přidejte si mezi sledované profil @SKAUTcz na adrese www.instagram.com/skautcz. Objevují se na něm nejvydařenější skautské fotky na Instagramu. Šiřte o Instagramu povědomí (třeba i skrze „náborový obrázek“) mezi skautkami a skauty, stejně jako mezi spřátelenou veřejností. Sledovat www.instagram.com/skautcz na webu můžete, i pokud aktivně Instagram nepoužíváte.

Staňte se přispěvateli @SKAUTcz!

Ty nejlepší z fotografií, které jejich autorky a autoři zveřejňují na svých instagramových profilech s hashtagem #skaut, jsou vybírané a zveřejňované na oficiálním účtu Junáka – českého skauta, samozřejmě s uvedením autorství a odkazem na původní účet. Vaše fotografie se tak pravděpodobně dostane k mnohem většímu počtu lidí, než když ji zveřejníte jen na svém účtu. Zveřejňujte své skautské zážitky na Instagramu, přispívejte tak na @SKAUTcz a šiřte dobré jméno skautingu!

Sledujte oficiální profily Junáka – českého skauta na svých oblíbených sítích!

Oficiální skautský profil na Instagramu je nový, nutno však dodat, že další známé sociální sítě už dávno používáme. Smyslem skautských profilů na sítích je informovat o skautském dění a posilovat dobré jméno skautingu. Všechny jsou určeny pro skautky a skauty, ale v nemenší míře také pro veřejnost se zájmem o skauting. Sledujte #skaut na sítích, které používáte!

#skaut na Facebooku - www.facebook.com/skaut
#skaut na Twitteru - www.twitter.com/czSKAUT
#skaut na YouTube - https://www.youtube.com/user/czSKAUT
#skaut na Instagramu - www.instagram.com/SKAUTcz

Pokud sociální sítě nepoužíváte příliš, pokud nepoužíváte všechny uvedené nebo vůbec žádné, nedělejte si hlavu. Přístup na všechny uvedené profily je možný, i pokud na daných sítích nemáte vlastní účet. A především, všechny skutečně podstatné informace jsou vždy na Křižovatce, nemusíte se bát, že by se někdy nějaká zásadní informace dostala třeba jen na Facebook a k Vám pak ne, protože jej nepoužíváte.

Letní skautská fotosoutěž

Fotíte rádi a často? Nezapomeňte, že je tu pro Vás prázdninová fotosoutěž s uzávěrkou 31. srpna!

Petr Vaněk – Permoník
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

A pro ilustraci, takhle vypadá výběr pár nejlepších kousků na @SKAUTcz za první měsíc jeho existence. Více na https://instagram.com/skautcz

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 4149x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu