....

Chyba na stránce: Upozornění na odstávku Křižovatky, Rovernetu a Teepka. V pondělí ráno aktualizujeme weby. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1997-upozorneni-na-odstavku-krizovatky-rovernetu-a-teepka-v-pondeli-rano-aktualizujeme-weby?autologin=1"

Upozornění na odstávku Křižovatky, Rovernetu a Teepka. V pondělí ráno aktualizujeme weby.

Upozornění na odstávku Křižovatky, Rovernetu a Teepka. V pondělí ráno aktualizujeme weby.

Upozorňujeme, že z důvodu nasazování nových významných aktualizací webů bude v pondělí 31. srpna 2015 v čase od 6.00 do cca 10.00 ráno nedostupná Skautská křižovatka, Rovernet a Teepek.

Pozor, v článku je zmíněn Teepek, což byl webový projekt zaměřený na cílovou skupinu skautek a skautů a oblast podpory rádců. 1. 7. 2018 byl Teepek uzavřen a již není dostupný. Funkci podpory rádců převzal částečně Rádcovský rozcestník (https://radce.skaut.cz).

Důvodem této odstávky je instalace nové verze jádra webů, která provede významné aktualizace některých částí, zpřehlední vybrané položky v administraci a zajistí lepší fungování webů v některých sekcích. Zároveň tím dojde k přípravě na oficiální spuštění nové databáze skautských základen a také nové databáze vzdělávacích akcí, které začneme počátkem nového školního roku propagovat a používat.

Tato odstávka nemá žádný vliv na provoz skautISu a jiných napojených aplikací či webů - ty budou standardně dostupné ve všech svých funkcích i přihlašováním přes skautIS.

Ondřej Peřina (Jerry)
zpravodaj VRJ pro IS/ICT a organizaci

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 473x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu