....

Chyba na stránce: Diář pro všechny rovery a rangers, kteří chtějí skautovat naplno - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2051-diar-pro-vsechny-rovery-a-rangers-kteri-chteji-skautovat-naplno?autologin=1"

Diář pro všechny rovery a rangers, kteří chtějí skautovat naplno

Diář pro všechny rovery a rangers, kteří chtějí skautovat naplno

Roverský diář je nezbytnou pomůckou nejen pro všechny aktivní rovery a rangers. Plánujte si, co podniknete, zaznamenávejte si průchod roverským a skautským rokem. Buďte připraveni a nebuďte překvapeni!
 
 
Rovering je mimo jiné cesta k vlastní zodpovědnosti. Příležitost, jak postupně převzít otěže svého vlastního života a jeho náplně. Rovery a rangers už nikdo nebude vodit za ručičku, předpokádá se, že se o sebe postarají především sami. K tomu mají mnoho užitečných nástrojů. Roverský diář je jedním z nich. Po roce opět vychází v aktualizované podobě a v novém retro designu, který jste si sami nadšeně vybrali (hlasovalo vás kolem 1500). Při tvorbě diáře bylo navíc zapracováno spoustu vašich podnětů a připomínek, takže by měl být ještě lepší.

Tři možnosti, jak získáte Roverský diář

  • Roverský diář přišel ZDARMA spolu s rozesílkou časopisu Roverský kmen všem jeho odběratelům a odběratelkám. Jestli časopis neodebíráte, zvažte možnost objednávky. Krom kvalitního čtení můžete příležitostně získávat i bonusové přílohy.
  • Kupte si Roverský diář ve skautském eshopu.
  • Stáhněte si Roverský diář v online verzi (to spíš pro přehled, jinak to asi moc praktické nebude :))

Diář obsahuje termíny roverských akcí a kurzů nebo rozvrh hodin

V diáři najdete malý plánovací kalendář, podrobný týdenní kalendář (s uvedením svátků, skautských akcí nebo východů a západů slunce), plánovací tabulku roverského programu, záznamový arch pro průchod roverským rokem, výzvy a projekty pro inspiraci včetně návodu plnění, termíny roverských akcí a kurzů, úkolníček, prostor na poznámky, mapu ČR i s měřítkem, pravítko, převody měr, tabulku morseovky, rozvrh hodin nebo vysvětlení systému roverského programu.

Prostě úplně nejvíc super. Ale co vám budeme povídat, prohlídněte si ho sami :)

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1209x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

5 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu