....

Chyba na stránce: Zajímavý program a aktivity k bezpečnosti na internetu. Přímo od Google. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2125-zajimavy-program-a-aktivity-k-bezpecnosti-na-internetu-primo-od-google?autologin=1"

Zajímavý program a aktivity k bezpečnosti na internetu. Přímo od Google.

Zajímavý program a aktivity k bezpečnosti na internetu. Přímo od Google.

V návaznosti na úspěch loňských Web Rangers Google ve spolupráci s projektem EBezpečí a pod záštitou MŠMT ČR spouští třetí ročník unikátního programu, v rámci kterého mladí lidé sdílí své znalosti o bezpečném používání internetu mezi sebou. Třetí ročník Web Rangers přichází s několika zajímavými novinkami...

Co o akci říká ve své tiskové zprávě přímo Google:

Nyní mají všichni ve věku od 13 do 16 let, kteří se chtějí něco nového naučit a pomoci ostatním, další možnost stát se Web Rangerem. Stačí se přihlásit mezi 14. říjnem a 8. listopadem na webrangers.cz.

V projektu pak účastníci absolvují online kurz s tematikou bezpečnosti na internetu na stránkách Seduo.cz, dostanou možnost zúčastnit se kreativního workshopu a vytvoří vlastní projekt. Prezenční workshopy, které povedou odborníci z Ebezpečí či Zodpovedne.sk ve spolupráci s Googlem, budou probíhat o víkendech v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Bratislavě a Košicích v druhé polovině listopadu. Termín odevzdání projektů je 13. prosince, slavnostní vyhodnocení spojené s návštěvou Googlu proběhne příští rok v lednu.

Zjistěte, zda vám podobná aktivita zapadá do programu.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 676x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu