Chyba na stránce: Hledáme šéfa/šéfku "Revize skautských stezek" (placená práce) - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2127-hledame-sefa-revize-skautskych-stezek-placena-prace?autologin=1"

Hledáme šéfa/šéfku "Revize skautských stezek" (placená práce)

V rámci podpory a vývoje skautského výchovného programu hledáme:

Lídra projektu „Revize skautských stezek“

Náplň práce:

  • úpravu stezky pro skautský věk podle dosavadních zkušeností v oddílech a zadání (vycházející z rozsáhlého průzkumu používání stezek),
  • podílení se na novém nastavení stezky (vč. možnosti úpravy zadání podle domluvy s novým lídrem projektu),
  • zajištění technické realizace (ve spolupráci s TDC a dalšími partnery),
  • sestavení, vedení a koordinaci týmu, který bude na projektu pracovat,
  • přímá spolupráce se zpravodaji Výkonné rady Junáka pro program.

Rozsah a trvání projektu: přibližně na 1,5 roku v rámci dohody o provedení práce. Práce na projektu bude v různých měsících různě časově náročná, přibližně tak 60-80h měsíčně. Je možné domluvit i vyšší úvazek v rámci některého z dalších projektů, které vypisujeme na jobs.skaut.cz.

Nástup: dle dohody (nejlépe listopad 2015).

Místo výkonu práce: zázemí v Praze (řízení, jednání), jinak je možné pracovat z domova.

Požadavky:

  • aktivní skautská zkušenost a zájem o skautský výchovný program,
  • vlastní zkušenost s používáním současných skautských stezek v oddíle je výhodou,
  • praxe s vedením týmu a zkušenost s projektovým řízením,
  • samostatnost, schopnost koncepčního uvažování a týmové práce, systematičnost, spolehlivost, otevřenost a komunikační dovednosti
  • dobrá znalost MS Office, Google drive, Skype.

Nabízíme:

  • možnost podílet se na rozvoji klíčové oblasti skautské výchovy a vzdělávání (současná priorita č. 1 v rozvoji programu),
  • osobní rozvoj v oblasti projektového řízení, velmi pestrá práce, prostor pro realizaci vlastních nápadů,
  • smysluplná práce pro skauty a zázemí velké neziskové organizace s dlouholetou tradicí a posláním.

V případě zájmu prosíme do 10. 11. 2015 zašlete na adresu ludmila.hobzova@junak.cz svůj životopis a motivační dopis  - Proč máte zájem realizovat projekt “Revize skautských stezek”? Proč si myslíte, že jste vhodným kandidátem?

V případě dotazů kontaktujte Ludmilu Hobzovou na výše uvedené adrese.

Článek publikoval

Zobrazeno: 961x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu