....

Chyba na stránce: Jak se registrovat na 13.Central European Jamboree? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2154-jak-se-registrovat-na-13-central-european-jamboree?autologin=1"

Jak se registrovat na 13.Central European Jamboree?

Jak se registrovat na 13.Central European Jamboree?

A je to tady! Už tento týden začíná registrace na Central European Jamboree v Polsku.Neváhejte a pojeďte s námi!

ČASOVÝ HARMONOGRAM

15. 11. 2015

Začne registrace Českého kontingentu pro všechny kategorie (servis tým (IST), patroly a účastníky bez patroly). Patrol Leader (vedoucí patroly, PL) registruje celou patrolu, což je 9 účastníků + 1 patrol leader (nad 18 let). Všichni IST se registrují sami. Úvodní registrace bude probíhat přes následující formulář: http://goo.gl/forms/lvlF5wEMbZ

Tato první část registrace slouží k účelům týmu Českého kontingentu pro zmapování kompletních patrol a jejich možnosti následné registrace prostřednictvím formulářů polských organizátorů. Budeme potřebovat pouze základní informace, není v tuto chvíli tedy nutné znát všechny osobní údaje (jako je rodné číslo či adresa…) všech účastníků.

15. 1. 2016

Všechny přihlášené patroly i IST se nejpozději v tento termínu dozví, zda podle kritérií uvedených dále, odpovídají těm, které pojedou na CEJ. Patroly, které budou vybrány (na základě kritéria rychlosti přihlášení a naplněnosti patroly, tj. že přednost budou mít do jisté míry ty, které jsou plné či téměř plné), dostanou mailem dokument, ve kterém budou potřebné uvést údaje o všech členech patroly (tady již bude nutné znát všechny osobní údaje všech účastníků patroly). A následně jej zaslat zpět pomocí webu: https://www.skautdisk.cz/

Při vyplňování registrace vám budeme kdykoliv nápomocní na našem mailu: cej2016@skaut.cz

 

15. 2. 2016

V tento termín nejpozději musí být odevzdány všechny formuláře patrol i IST pomocí skautDisk. Je potřeba splnit také další podmínky, aby patrola či IST mohli vyjet na CEJ:

Všichni účastníci musí mít do tohoto data zaplacený registrační poplatek. Tzn., že v tuto dobu budou peníze na účtu Junáka. K zaplacení registračního poplatku vám samozřejmě pošleme informační mail.  Každá patrola musí být kompletní, tedy 9+1 účastníků. Pokud před tímto termínem nebude vaše patrola kompletní, rádi vám pomůžeme při hledání a propojení s účastníky, kterým bude chybět patrola. Můžete nás o tomto problému opět informovat na našem mailu a my se pokusíme vám pomoct. Konečné naplnění a přijetí člena do patroly je však na rozhodnutí Patrol Leadra.  

FAQ - Často kladené dotazy 

Už jsem se registroval na Polských stránkách. 

Jestli si se už registroval/a na Polských stránkách, tak o tobě určitě víme. I přesto tě musíme požádat, aby ses znovu registroval/a v rámci registrace Českého kontingentu, která začíná 15.11. Registrace na polských stránkách slouží pro registraci zemí mimo Visegrádskou 4, tj. ČR, PL, SK a HU se registrují přes své kontingenty. Omlouváme se za nedorozumění, ale už to s organizátory řešíme. 

Musím jako Patrol Leader (PL) registrovat celou skupinu? 

Ano, PL zastupuje celou skupinu a proto ji musí i celou registrovat 

Jaké je věkové omezení pro CEJ? 

Účastník musí splňovat věkovou hranici 14 – 17 let. PL a IST musí mít minimálně 18 let (horní hranice neexistuje). Věk se zohledňuje k termínu konání akce, ne k termínu registrace. Individuální výjimky řeší kontingent. 

Jak budou patroly vybírány? 

Patroly se budou vybírat podle času přihlášení, ale důležitým kritériem je zejména kompletnost patroly (9+1 účastníků), protože nekompletní patrola se nemůže CEJe zúčastnit. Může se tedy stát, že dáme přednost plně obsazené patrole přihlášené v prosinci, před patrolou přihlášenou v listopadu, která má prozatím jen dva účastníky. 

Jaké údaje potřebuji od účastníků? 

O každém účastníkovi je nutné znát: středisko/oddíl, jméno, příjmení, přezdívka (nepovinné), pohlaví, datum narození, číslo pasu/OP, adresa trvalého bydliště, email (nepovinný), telefon a jméno kontaktní osoby (příp. více) v případě nouze (rodiče,…) a jejich vztah s účastníkem, vlastnictví karty pojištěnce, číslo pojišťovny, speciální požadavky na jídlo (diety, alergie), zdravotní údaje (alergie, astma a další), užívané léky, úroveň angličtiny a jiného jazyka.

U PL jsou údaje stejné, pouze e-mail je povinný.  

Vzhledem k citlivosti některých údajů využíváme pro jejich předávání zabezpečené uložiště skautdisk.cz a ne email. Toto výrazně doporučujeme i PL při sběru údajů os účastníků. Email není zabezpečený a může tedy jednoduše dojít k vypuštění informací do světa. 

Chci jet jako PL ale ještě mi není 18. Co s tím? 

Bohužel, PL má zodpovědnost za účastníky. Věk 18 let je tedy podmínkou. Pokud Ti ještě nebylo 18, můžeš jet jako účastník. 

Kolik mně bude stát CEJ? 

Přesná cena není zatím bohužel známá a stanovili jsme pouze předběžnou cenu, kolem intervalu 5200-5300Kč. Budeme se snažit také sehnat finanční podporu, abychom mohli cenu snížit. Tato částka zahrnuje účastnický poplatek a kontingentní předměty (nášivka, šátek a tričko), tj. není v ní zahrnuta cesta na Jamboree. 

Konečnou částku budeme znát do konce listopadu. 

Chci jet jako PL. Jakou musím mít kvalifikaci? 

Po PL žádnou kvalifikaci nepožadujeme a nebudeme ověřovat. PL musí být registrován v Junáku, tedy musí být aktuálně členem Junáka a to v době konání akce (rok 2016). Každopádně velmi doporučujeme Čekatelskou, příp. Vůdcovskou zkoušku a praxi v samostatném vedení skautů, skautek, roverů a rangers. 

Chci jet jako účastník ale nemám patrolu. 

Pokud jsi nenašel nikoho ve svém okolí, kdo se na CEJ chystá, zaregistruj se jako účastník bez patroly a náš tým ti pomůže najít nejbližší patrolu z tvého okolí, která je nekompletní. Následně ti poskytneme kontakt na tuto patrolu, abyste se mohli domluvit. 

Musím jako PL naplnit celou skupinu? 

Ano, jako PL bys měl naplnit celou patrolu, pokud se ti to nepodaří, může ti kontingent pomoct. Obrať se na nás a kontaktuj nás na našem mailu. Je však důležité vědět, že zodpovědností PL je kompletní patrola, protože neúplná patrola se CEJe nemůže zúčastnit.

Neváhej nás kdykoliv kontaktovat na našem Facebooku nebo mailem na: cej2016@skaut.cz

Petra Müllerová
Český kontingent na CEJ

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1529x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu