....

Chyba na stránce: Vánoční překvapení! Limitovaná edice skautských kožených peněženek - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2179-vanocni-prekvapeni-limitovana-edice-skautskych-kozenych-penezenek?autologin=1"

Vánoční překvapení! Limitovaná edice skautských kožených peněženek

Vánoční překvapení! Limitovaná edice skautských kožených peněženek

K letošním Vánocům pro vás máme prémiový dárek. S tradiční českou dílnou Brašnářství Roman Tlustý jsme pro vás připravili limitovanou edici luxusních skautských peněženek. 

Peněženky jsou vyrobené v dílně Brašnářství Roman Tlustý v Praze-Vršovicích. Každá jedna peněženka je ručně opracována a šita na meziválečných strojích československé výroby. Do kvalitní hovězí kůže vyčiněné v malé rodinné koželužně v Jablůnce na Valašsku je vyražen skautský znak. Raznici připravili knihaři Rak&Rak z Dittrichovy ulice.

Peněženky dostanete v krásném dárkovém balení

Peněženky "Klasik" a "Luxusní" obdržíte v dárkové krabičce a v látkovém pytlíčku. Balení obsahuje také dopis osobně podepsaný přímo výrobcem koženého zboží Romanem Tlustým a ředitelem Tiskového a distribučního centra Junáka Tomášem Slavíkem. V krabičce a pytlíčku obdržíte také Money Clip

Reprezentativní provedení přímo vybízí k tomu, abyste peněženkou někoho obdarovali. Nebo abyste využili peněženku jako poděkování za skautskou činnost.

Vánoční akce www.skaut.cz/obchod!
Za nákup nad 1500 Kč máte poštovné zdarma!

Peněženka Klasik

Ručně vyráběná kožená peněženka v přírodní hnědé barvě a se smetanovým šitím vytváří dojem nestárnoucí klasiky. 

Koupit ve skautském obchodě

Peněženka Luxusní

Ručně vyráběná kožená peněženka v černé barvě, s podšívkou a černým šitím je tu pro ty, kteří si rádi užijí přidanou hodnotu. Kůže je precizně zpracována do jemné formy tak, aby peněženka působila velmi elegantním dojmem.

Koupit ve skautském obchodě

Peněženka Money Clip

Potřebujete mít po ruce bankovky, ale nechcete se nosit s peněženkou? Kožený money clip se zavíráním na magnet je bezpečně uhlídá. Silný magnet také pochytá všechny drobáky z kapes.

Koupit ve skautském obchodě

Mošna s klopou

S koženou mošnou na krku už se peníze nebo doklady nevytratí. Uzavíratelná klopa to jistí. Mošny jsou pěkným dárkem také pro děti, které si do nich můžou proplétat různě barevné kožené řemínky.

Koupit ve skautském obchodě

Mošna malá

Jednoduchá mošnička na krk vhodná pro děti, aby nevytratily své kartičky a bankovky.

Koupit ve skautském obchodě

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3139x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu