....

Chyba na stránce: Vyražte sportovat nebo na drink na lehko se skautským Money Clipem - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2239-vyrazte-sportovat-nebo-na-drink-na-lehko-se-skautskym-money-clipem?autologin=1"

Vyražte sportovat nebo na drink na lehko se skautským Money Clipem

Vyražte sportovat nebo na drink na lehko se skautským Money Clipem

Někdy se člověk nechce tahat s celou peněženkou, všemi kartami a doklady, ale přesto u sebe chce mít nějakou hotovost. Třeba když vyrazí s přáteli na drink nebo si zasportovat, ale také při rychlých nákupech. Skautský Money Clip přijde vhod přesně při takových situacích. 

Chcete zboží obdržet do Vánoc? Objednávejte do středy 16.  prosince. 

Kožený Money Clip díky silnému velmi silnému magnetu uhlídá bezpečně bankovky a pochytá všechny drobné mince okolo (to se hodí například v momentě, kdy je máte vysypané po kapsách).

 PUSŤTE SI VIDEO S PŘEDSTAVENÍM MONEY CLIPU

Kupte si Money Clip ve skautském obchodě

Skautský Money Clip je součástí limitované edice kožených výrobků, které jsme pro vás nechali připravit ve spolupráci s tradiční českou dílnou Brašnářství Roman Tlustý a spol.

Money Clip je vyroben z hovězí kůže, vyčiněné v malé rodinné koželužně v Jablůnce na Valašsku, opracován a sešita byl v dílně Brašnářství Roman Tlustý v Praze-Vršovicích na meziválečných strojích československé výroby. Krabici udělali v Opavě, potisk udělal pan Jech z Vršovic a ražbu provedli knihaři Rak&Rak z Dittrichovy ulice. 

Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 755x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu