....

Chyba na stránce: Poděkování a novoroční přání náčelníků - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2255-podekovani-a-novorocni-prani-nacelniku?autologin=1"

Poděkování a novoroční přání náčelníků

Poděkování a novoroční přání náčelníků

 

Milé sestry, milí bratři,

je za námi další rok plný událostí – je nás o další téměř tři tisíce více, pásmem místních i větších akcí jsme oslavili Století skautek, rozbíhá se práce na prioritních tématech Strategie 2022 (byť kromě prvních výstupů přinesla i hledání „těžkých“ otázek a odpovědí), v červnu úspěšně proběhl Obrok a Navigamus  a na tři sta skautů a skautek zažilo Světové skautské jamboree v Japonsku.

Proběhly také desítky tisíc družinových a oddílových schůzek či výprav, tisícovka letních táborů, desítky vzdělávacích akcí a spousta různých činovnických setkání – od celostátních po krajská či okresní.

Nic z toho by se nepodařilo nebýt Vás – vůdkyň a vůdců oddílů, vedoucích a činovníků středisek, okresů a krajů, Vaší ochoty a vůle věnovat svůj volný čas a síly skautingu.

DĚKUJEME!

 

Vánoce a Nový rok už jsou už téměř za dveřmi, na adventním věnci už svítí všechny čtyři svíčky. Je tu čas vánočních a novoročních přání.

 

Přání vánoční

Přejeme Vám Vánoce plné klidu a rodinné pohody.

Přejeme Vám, abyste si našli čas na to, čeho se Vám během roku, třeba právě kvůli skautování, nedostává. Na přečtení pěkné knížky nebo zhlédnutí filmu. Na (ne nutně vánoční) koncert. Zkrátka na to, abyste si udělali radost.

 

Přání novoroční

Nadcházející rok bude ve znamení volebních sněmů, předsněmové diskuze, která bude předcházet Valnému sněmu, ale i práce na projektech Strategie 2022.
Přejeme proto nám všem, abychom ve svém okolí nacházeli dostatek lidí ochotných se zapojit do chodu oddílů, středisek, okresů i krajů a plodnou diskuzi při rozhovorech nad střediskovými i jinými skautskými tématy.

I do roku 2016 přejeme každému z Vás hodně energie, chuti do skautování a spoustu vydařených akcí.

Zkrátka povedený rok 2016

 

Vaši náčelníci

Evička, Véňa, Čiča, Majkl

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1101x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu