....

Chyba na stránce: SCOUTFEST 2016 - přijeďte do Olomouce na motivační setkání pro vedení oddílů - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2269-scoutfest-2016?autologin=1"

SCOUTFEST 2016 - přijeďte do Olomouce na motivační setkání pro vedení oddílů

SCOUTFEST 2016 - přijeďte do Olomouce na motivační setkání pro vedení oddílů

SCOUTFEST je regionální motivační víkendové setkání a výměna zkušeností pro vedení skautských oddílů (oddílů vlčat, světlušek, skautů, skautek, roverů i rangers), tzn. hlavně pro vedoucí oddílů, jejich zástupce, oddílové rádce a také vedení středisek, ale i pro další zájemce.

Je určeno hlavně pro skauty a skautky z okresů Olomouc, Šumperk, Přerov a Prostějov, ale budeš-li mít chuť a jsi odjinud, přihlas se a přijeď klidně taky. Setkání se uskuteční ve dnech 4. - 6. března 2016 v Olomouci na ZŠ Nedvědova.

Omezení: Akce je určena všem starším 17ti let (včetně), mladší po domluvě s organizátory. Akce je omezena 150 účastníky.

PŘIHLÁŠKY

Přihlašovat na akci je možné až do 31. ledna 2016 (nebo do vyčerpání max. počtu přihlášených, což je 150 účastníků - aktuálně obsazeno 70 míst). Pokud se přihlásíte včas, tak už od 17. ledna si budete moci vybírat programy.

Přihlašovat na akci se můžete už nyní zde. Přihláška je platná až po zaplacení akce, viz další bod níže. Pokud se přihlásíte (vyplníte přihlašovací fomulář) a nezaplatíte, zatím jste předběžně přihlášení a pokud se někdo přihlásí po vás a zaplatí dříve než vy, bude mít přednost. Přihlášení souhlasí s pravidly akce a STORNEM, viz web akce.

PLATBA ZA AKCI

Cena akce je 333 Kč. Platí se na účet ORJ Olomouc: 2800585456/2010  (Fio banka, a.s.). Svou platbu si můžeš zkontrolovat on-line.

! Do zprávy pro příjemce uveď: SF a tvé jméno + příjmení (toho kdo se přihlásil na SCOUTFEST), ev. pokud platíš za více osob, uveď do zprávy pro příjemce všechny jejich jména a příjmení, kteří se přihlásili na SF.

Chcete-li vědět o naší akci více, běžte na www.scoutfest.skauting.cz.

Střelec - Jan Zahradník

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1209x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu