....

Chyba na stránce: Získejte si Respekt a bestsellery od Rowlingové a Nesbøho zdarma - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/2281-obdaruj-se-i-po-vanocich-levnym-predplatnym-respektu-a-bestsellery-zdarma?autologin=1"

Získejte si Respekt a bestsellery od Rowlingové a Nesbøho zdarma

Získejte si Respekt a bestsellery od Rowlingové a Nesbøho zdarma

Potěšte se dárkem i po Vánocích a získejte předplatné na týdeník Respekt s až 40% slevou. A k tomu knižní bestsellery od Rowlingové a Nesbøho zdarma. Benefit je nabídkou pro všechny odběratele a odběratelky skautských časopisů. Je fajn, že vás baví číst a zajímat se o věci kolem, a to nejen ve skautingu :)

Časopis Respekt je oblíbeným čtením pro mnoho skautů a skautek. Zřejmě pro to, že jako jeden z mála v české žurnalistice neklouže po povrchu, ale nabízí poctivou publicistiku v kontextu. Navíc mu šéfuje skaut a české novinářské eso Erik Tabery. Respekt měl také velkou podporu od dalších osobností spojených se skautingem, třeba od Václava Havla. 

Objednejte si své předplatné!

Zjistěte více informací

Bývalí policejní vyšetřovatelé brutálně zavražděni!

Získejte spolu s předplatným Respektu detektivku Policie od Jo Nesbøho zdarma.

10. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Na místech, kde bylo v minulosti spácháno několik vražd, jež nebyly objasněny, jsou nalezeni mrtví policisté, kteří tyto zločiny tehdy vyšetřovali. Všichni byli rovněž zavražděni, a to nanejvýš brutálním způsobem. Policie postrádá jakoukoli stopu, a navíc se musí obejít bez svého nejlepšího vyšetřovatele. V nemocnici mezitím leží v kómatu těžce zraněný muž. Jeho pokoj střeží policisté a nikdo se nesmí dozvědět, jak se tajemný pacient jmenuje.

Kdo stojí za zmizením slavného spisovatele?

Nechte se překvapit zapeklitým příběhem knihy Hedvábník od J. K. Rowlingové. Získáte ji zdarma spolu s předplatným Respektu.

Když se spisovatel Owen Quine ztratí, jeho žena se obrátí na soukromého detektiva Cormorana Strika. Domnívá se, že se manžel sám uchýlil na pár dní do ústraní – stejně jako to už dříve udělal – a chce, aby ho detektiv našel a přivedl zpátky domů. Jakmile Strike zahájí vyšetřování, je stále jasnější, že za Quinovým zmizením je více, než si jeho žena připouští. Spisovatel právě dokončil rukopis nové knihy, ve které vykreslil velmi jedovaté karikatury téměř všech svých známých. Pokud by byl román vydán, rozvracel by životy – je tedy mnoho lidí, kteří by si mohli přát Quina umlčet.

 Za TDC
Tomáš Vovsík

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 913x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu